تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / به ریاست فرماندار برگزار شد : نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

به ریاست فرماندار برگزار شد : نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 

نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 عصر  شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ، نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور “سید موسی میردیلمی ” معاون فرماندار ، “جواد محمدی راد ” بخشدار وشمگیر و مسئولین کمیته های این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری با هدف گزارش آخرین اقدامات و فعالیتهای ستاد و پیگیری امور اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این جلسه با توجه به آغاز رسمی تبلیغات نامزدهای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از مسئولین کمیته های امحای تخلفات و بازرسی خواست نسبت به تذکر به ستاد نامزدهای این دوره در خصوص رعایت دستورالعمل ها و قوانین و همچنین جمع آوری تخلفات تبلیغاتی کاندیداها با هماهنگی مراجع قضائی ، نیروی انتظامی و شهرداری در سطح شهر اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان آق قلا با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار آموزش صحیح و هدفمند در روند اجرای انتخابات گفت: کاربران رایانه شعب اخذ رای باید با تسلط کامل به نرم افزارهای انتخابات از سرعت عمل و دقت بالا برخوردار باشند . برگزاری جلسات آموزشی برای دست اندرکاران انتخابات موجب افزایش توان و دقت آنان در انجام امور محوله می شود.

ضمیر” با بیان اینکه هدف ما در انتخابات برگزاری انتخاباتی سالم ، قانومند و با مشارکت حداکثری مردم است”اظهار داشت : آن چیزی که همه دست اندکاران انتخابات را به هم پیوند می دهد قانون و دستور العمل های قانونی است که همه را ملزم به رعایت آن نموده است. رای مردم حق الناس است که ما به عنوان کارگزاران نظام با توجه به توصیه مقام معظم رهبری و بزرگان نظام وظیفه امانت داری و صیانت از آرای مردم در بحث انتخابات را بر عهده داریم.

نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 

نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 

نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 

نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 

نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان آق قلا

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


7 + = 11

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme