تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / آسفالت خیابان ها ومعابر آق قلا یکی از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد

آسفالت خیابان ها ومعابر آق قلا یکی از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد

 

وکیلی : با حمایت های حاج خلیل ماهری ،  ریاست شورای اسلامی شهر آق قلا ، شهرداری در فاز اول در حدود ۸ کوچه و خیابان اصلی را جهت آسفالت ریزی در دستور کار قرار داده است.

وکیلی ، شهردار آق قلا به خبرنگار اسپی دژ گفت :  باحمایت های حاج خلیل ماهری ، ریاست شورای اسلامی شهر آق قلا ، شهرداری در فاز اول در حدود ۸ کوچه و خیابان اصلی را جهت آسفالت ریزی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال (دومیلیارد و پانصد هزار ریال) در دستور کار قرار داده است.

خیابان هایی مانند باهنر ، آیت ، دارایی ، بازار روز ، اترک ۳ و یا خیابان پر رفت آمد و پرتردد دایان که عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است.

وکیلی ادامه داد :  خیابان پشت کارخانه که سال گذشته در آستانه سیل این شهر آسیب های جدی به آن وارد شده بود را بعنوان نقاط بحران به استان معرفی کرده ایم.

وکیلی شهردار آق قلا

 

متاسفانه تاکنون اعتباری برای این منظور واگذار نشده است. ولی شهرداری از اعتبارات داخلی به این پروژه اختصاص داده است که انشاء ا… بتوانیم مصوبه آن را از شورای اسلامی شهر گرفته تا در اولیت کاری خود قرار دهیم.

وکیلی در پایان به بیان تکمیل و اجرای برخی از پروژه ها با خودیاری پرداخته و گفت : در کنار این پروژه ها بعضی از معابر و کوچه ها توسط خودیاری در حال انجام می باشد که خبر خوشی برای ما است که مردم  به عنوان یک شهروند وظیفه شناس به شهرداری در آبادنی آق قلا کمک خواهند کرد.

حاج خلیل ماهری ، رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا نیز به خبرنگار ما در این خصوص گفت : با کمک همه اعضای شورای شهر و ایجاد مصوبه در خصوص آسفالت معابر مهم و اصلی شهر و همچنین تخصیص اعتبار به این پروژه ها ، با کمک شهردار محترم ، بتوانیم در آبادانی و خدمت رسانی به مردم شریف آق قلا سهیم باشیم.

حاج خلیل ماهری رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا

 

ماهری با گریزی به مسئله پل خرمشهر گفت : جلسات و رایزنی های بسیار زیادی با صاحبان ملک حریم ضلع جنوبی این پل انجام داده ایم ولی متاسفانه عملیاتی نشده و ناگزیر از طریق مراجع قانونی اقدام و با رای دادستانی شهرستان پول را حساب صندوق ثبت واریز کرده ایم. و حکم تخریب بنا نیز صادر گردیده است.

وی در پایان گفت : از طریق دادستانی و فرمانداری در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم ضلع جنوبی این پل را بازگشایی کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 + = 8

theme