تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / صبح امروز به ریاست معاون فرماندار برگزار شد: اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا

صبح امروز به ریاست معاون فرماندار برگزار شد: اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا

اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا

 اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا درسال جاری برگزار شد.

صبح یکشنبه ۲۵ تیرماه ، اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا در سال جاری به ریاست “سید موسی میردیلمی” معاون فرماندار و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی عضو این کمیته در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “سید موسی میردیلمی” در این جلسه به بیان برخی از معضلات و مشکلات معلولین در محیط پیرامون زندگی پرداخت و گفت : حقوق معلولین یکی از مباحث حقوق شهروندی است و ما بایستی شرایطی را فراهم آوریم تا زمینه حضور پررنگ معلولین در جامعه و بهره مندی از فرصت برابر از خدمات و تسهیلات ارائه شده توسط دستگاه ها و شرکت های خدمات رسان میسر شود و به حداقل رساندن محدودیتهای این گروه هدف در خصوص مناسب سازی نیازمند برنامه ریزی منظم و منسجم است.

معاون فرماندار شهرستان آق قلا خواستار نگاه ویژه به محیط پیرامون زندگی معلولین شده و افزود : با مناسب سازی محیط و مبلمان شهری توانیم اکثر مشکلات و محدودیتهای معلولین عزیز را به حداقل برسانیم تا بتوانند به زندگی عادی خود ادامه دهند.

جانشین رئیس کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان در شهرستان آق قلا بیان داشت : وظایف همه مسئولین رفع نیازهای مردم است که سالمندان نیز بخشی از مردم محسوب می شوند.

“میردیلمی” در خاتمه سخنان خود تصریح کرد : با تکمیل شناسنامه سالمندی در شهرستان توسط نهادهای مرتبط و جذب کمکهای استانی در تقویت انجمن ها می توان در راستای مراقبت ، توانبخشی و حوزه اجتماعی سالمندان اقدامات لازم را اجرا کرد.

 

اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا

 

اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا

 

اولین جلسه کمیته مناسب سازی مبلمان شهری و شورای سالمندان شهرستان آق قلا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 + = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme