تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / به ریاست فرماندار برگزار شد: جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

به ریاست فرماندار برگزار شد: جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

 جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا برگزار شد.

صبح چهارشنبه ۲۸ تیر ماه ، جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور ، بخشداران مرکزی و وشمگیر و مدیران دستگاههای اجرایی عضو این گروه کاری در خصوص تولیدات صنایع دستی ، فرشش ، گلیم و پوشاک سنتی شرکت تعاونی فرش دستبافت سولماز روستای قانقرمه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این جلسه ، حمایت های دولت و آموزش های لازم در راستای اشتغالزائی را عامل مهم موفقیت های بانوان کار آفرین بیان کرد و افزود : حمایت های مستقیم و غیر مستقیم دولت از زنان در موفقیت و پیشرفت زنان کارآفرین ایرانی موثر بوده است . طرح ابتکاری دولت در زمینه مشاغل خانگی و خوداشتغالی باعث شد بسیاری از زنان و دختران ( به خصوص روستائیان) برای زندگی خود امرار معاش کنند.همکاری از سوی بانک ها و فراهم آوردن زمینه لازم از سوی مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و خوداشتغالی سهم زنان در اشتغال افزایش یافته است.

فرماندار شهرستان آق قلا بیان داشت : زنان کارآفرین در کشور همواره نقش مثبتی در جامعه داشته و توانسته اند با راه اندازی کسب و کار و اشتغالزائی علاوه بر ارائه خدمات و محصولات مورد نیاز جامعه، به بهبود وضعیت اشتغال در کشور نیز کمک کنند.

وی با اشاره به شناسایی بانوان توانمند و کارآفرین در شهرستان آققلا افزود : از این بانوان باید برای کارآفرینی و گسترش مشاغل خانگی بر اساس نیازها و ظرفیتهای موجود در منطقه بهره جست و همچنین با راهاندازی شرکتهای دانش‌بنیان مراکز رشد ویژه زنان و دختران تحصیلکرده صاحب ایده را توسعه داد.

 

جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

 

جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

 

جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

 

جلسه گروه کاری اشتغال بانوان شهرستان آق قلا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 5 = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme