تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین استانی و مجمع خیرین : مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین استانی و مجمع خیرین : مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

 

مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

  به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین استانی و مجمع خیرین ، مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد.

جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور و ارائه راهکار های مناسب به منظور آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری و آموزشی این دانشگاه ، به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور “دکتر عقیلی” معاون دانشگاه پیام نور گلستان و مجمع خیرین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این جلسه به نقش و اهمیت دانشگاه در توسعه همه جانبه اشاره داشت و گفت : دانشگاه ها از دو جهت به لحاظ تامین نیروی انسانی کارآمد یا افزایش کارایی و بهره‌وری افراد و همچنین گسترش مرزهای دانش و فن و پیش بردن تکنولوژی در توسعه اقتصادی شهرستان موثر است .

فرماندار شهرستان آق قلا افزود : جامعه ای پیشرفت خواهد کرد که به دانشگاه توجه کند زیرا دانشگاه محلی است که در آن افکار و اندیشه‌ای جدید ، دانش و معرفت ، تکنولوژی متحول و فرهنگی خلاق و پویا بپروراند .

وی در خصوص مشکلات فیزیکی دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بیان داشت : استیجاری بودن مکان فعلی دانشگاه و نبود فضای مناسب اداری و آموزشی از مهمترین مشکلات و دغدغه مسئولین شهرستان در خصوص دانشگاه پیام نور است .

“ضمیر” ظرفیت خیرین شهرستان آق قلا و مشارکت آنها در حوزه های سلامت ، عمران و مدرسه سازی را مثال زدنی دانست و اظهار امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت مجمع خیرین شهرستان نسبت به استقرار دانشگاه پیام نور در فضای مناسب آموزشی و همچنین همکاری در خصوص احداث ساختمان این دانشگاه گام های موثری برداشته شود.

 

مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

 

مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

 

مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

 

مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان آق قلا بررسی شد

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 3 = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme