تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / صبح امروز به ریاست فرماندار برگزار شد : دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

صبح امروز به ریاست فرماندار برگزار شد : دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

 دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا درسال جاری برگزار شد.

صبح امروز سه شنبه چهارم ماه ، دومین جلسه شورای سالمندان شهرستان آق قلا در سال جاری به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این جلسه با بیان اینکه تکریم سالمندان از سفارشات اسلام می باشد بر نهادینه کردن حمایت از سالمندان و افزایش آگاهی های مردم نسبت به حوزه سالمندی تأکید نمود و خواستار برنامه ریزی و اقدامات مناسب برای سالمندان شد.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود : تأمین حداقل نیازهای اساسی سالمندان ، حفظ احترام و حرمت سالمندان با استفاده از تمام ظرفیت ها یک امر ضروری است که باید این امر را جدی گرفته و زمینه لازم برای حفظ جایگاه سالمندان را فراهم نماییم.

وی توجه به امور سالمندان را از وظایف همه مسئولین دستگاههای اجرایی دانست و گفت: اجرای برنامه های مناسب سازی محیطی برای تسهیل در تردد و آمد و شد سالمندان در رأس اقدامات مسئولین قرار گیرد .

اجرای طرح های بهداشتی و درمانی در زمینه ارتقاء سلامت سالمندان ، اوقات فراغت ، توانبخشی و ایجاد بسترهای لازم جهت حضور سالمندان در اجتماع ، مناسب سازی یکی از پارک های شهر مختص سالمندان ، برنامه ریزی جهت اجرای ورزش های همگانی به صورت هفتگی با محوریت ورزش و سلامت سالمندان و برگزاری اردوهای هفتگی و ماهانه درون شهری برای بازنشستگان و سالمندان از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا قرار گرفت.

دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

 

دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

 

دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

 

دومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


8 - = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme