تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / صبح امروز در دفتر فرماندار : رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

صبح امروز در دفتر فرماندار : رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

 

رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

 طی مراسمی با حضور فرماندار ، رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد.

صبح امروز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه ، مراسم تکریم و معارفه رئیس بانک کشاورزی با حضور “علی اصغر محمدی” مدیر شعب بانک کشاورزی استان ، در محل دفتر “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این مراسم ضمن اشاره به پتاسیلهای شهرستان در بخشهای کشاورزی گفت : با توجه به اینکه ۷۰ درصد جمعیت شهرستان آق قلا در روستاها زندگی می کنند و شغل اکثر مردم منطقه نیز کشاورزی و دامپروری می باشد ، ضرورت دارد بانک کشاورزی با حمایت از کشاورزان و تعامل و همکاری با مردم در راستای توسعه و پیشرفت منطقه ، دولتمردان را یاری نماید.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن اشاره به استقرار دو شهرک صنعتی ، کارگاه های مبل سازی عطا آباد و پتانسل های موجود در حوزه اشتغالزائی پایدار ، افزود : با توجه به اینکه امسال سال “اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال” بوده و بر طبق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز همگی باید وارد عرصه اشتغال و کار بشویم و در این بین مجموعه بانک کشاورزی شهرستان با همدلی و هماهنگی با مسئولین و اختصاص اعتبارات و تسهیلات لازم در راستای توسعه و رونق کسب و کار و اشتغالزائی پایدار گام بردارد.

“ضمیر” در پایان سخنان از زحمات و تلاشهای رئیس سابق بانک کشاورزی تقدیر و تشکر نمود و عملکرد وی را در مدت زمان فعالیت در شهرستان آق قلا را مثبت ارزیابی کرد و خاطر نشان نمود : مردم داری ، حسن انجام کار و تلاش در جهت رضایت کشاورزان از جمله خصوصیات کاری ایشان بوده است.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم ، از زحمات چندین ساله “علی زرگری” که در آستانه بازنشستگی قرار گرفته است ، تکریم بعمل آمده و “محمد بیهود” بعنوان رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معرفی گردید.

رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

 

رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

 

رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

 

رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

 

رئیس جدید بانک کشاورزی شهر آق قلا معارفه شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


+ 8 = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme