تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / استاندار گلستان: خود را در مسیر توسعه استان وقف خواهم کرد

استاندار گلستان: خود را در مسیر توسعه استان وقف خواهم کرد

 

خود را در مسیر توسعه استان وقف خواهم کرد

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت وحدت در توسعه استان، اظهار کرد: خود و زندگی شخصی ام را در مسیر توسعه و رشد استان وقف خواهم کرد و با وحدت تمامی اقوام تلاش خواهیم کرد شاخصه های توسعه استان را بهبود بخشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی در جلسه شورای اداری استان و آیین تکریم و معارفه استاندار گلستان که با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان گلستانی مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استانی برگزار شد، تصریح کرد: از حسن اعتماد ریاست محترم جمهوری و وزیر محترم کشور سپاسگزارم و زحمات و خدمات دکتر صادقلو و تمامی مسئولینی که در ۲۰ سال گذشته به گلستان خدمت کرده اند، را شایسته تقدیر می دانم.
وی افزود: استان گلستان یادگار سرداران شهیدی همچون شهیدان مکتبی، اسودی و ملک است و آنها بودند که این امنیت را بوجود آوردند و ما برای سازندگی کشور تلاش می‌کنیم.
استاندار گلستان تصریح کرد: طبیعی است که کشورهای دنیا از قدرت ایران نگران هستند و این نشان از پیروزی ما است و جملات اخیر رییس جمهوری امریکا نشان می دهد که سپاه دقیقاً در نقطه مقابل منافع امریکاست و به این معناست که سپاه محبوب مردم منطقه است و مردم به سپاه و ارتش افتخار می‌کنند و من نیز مسئولیتم را مدیون این عزیزانی هستم که جانشان را در راه دفاع از کشور هدیه کردند.
دکتر هاشمی  بیان کرد: امیدوارم با کمک و حمایت نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان و همه مردم بتوانیم راه توسعه را هموارتر کنیم و عقب ماندگی های گذشته استان را جبران نماییم.
وی اضافه کرد: کل اعتبارات استان ۲۸۰ میلیارد تومان هزینه‌ای و ۷۰۰ میلیارد تومان تملک سرمایه‌ای است و نمی توان یک استان را با هزار میلیارد تومان اداره کرد و باید تلاش کنیم اعتبارات استان را افزایش دهیم تا بتوانیم توسعه مورد نظر را ایجاد نماییم.
استاندار گلستان گفت: من خودم را مکلف به خدمت می‌دانم و آقای رئیس جمهور نیز به من توصیه کردند هدف ما پیشرفت کشور و رونق اقتصادی و اشتغال در کشور و حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی و حرکت با اعتدال است.
دکتر هاشمی بیان کرد: جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و تقویت روابط اقتصادی با کشورهای همسایه یکی دیگر از تاکیدهای رئیس جمهور در جلسه هیات دولت بوده است.
وی تاکید کرد: به طور قطع مسئولیتم بسیار سنگین است و من با همه عزیزانی که در جمهوری اسلامی مسوولیت دارند و مورد تایید نظام هستند همکاری و در استان از آنها استفاده خواهم کرد.
دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: در مسیر راه و همکاری کار، تلاش، همکاری در جذب سرمایه برای استان، پاکدستی ، ایجاد اشتغال و ارتقا جایگاه بانوان و جوانان از جمله موضوعاتی است که می توانند در زمینه دوستی ها و تعاملات کاری ما را افزایش دهند و تلاش می کنیم از شایستگانی استفاده کنیم که در پایان مسوولیت گزارش قابل قبولی را برای مردم استان داشته باشیم.

خود را در مسیر توسعه استان وقف خواهم کرد

خود را در مسیر توسعه استان وقف خواهم کرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


8 + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme