تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / ستاد دهه فجر در تمام روستا‌ها و مدارس استان گلستان تشکیل می‌شود

ستاد دهه فجر در تمام روستا‌ها و مدارس استان گلستان تشکیل می‌شود

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات گلستان با اشاره به تشکیل و فعالیت گروه خبری فجر گلستان در ایام دهه فجر، گفت: برنامه هر روستا و هر مدرسه یک ستاد پیگیری می‌شود تا در هر روستا و هر مدرسه یک ستاد دهه فجر برای برگزاری جشن‌ها و برنامه‌ها داشته باشیم.

به گزارش گلستان ما؛ نجیب‌اله تاری در جلسه برنامه‌ریزی کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر اظهارداشت: هفته استقبال از فجر از ۵ بهمن ماه آغاز و تا ۱۱ این ماه ادامه خواهد داشت. در این ایام اقدامات صرفا فضاسازی تبلیغی و زدن چند بنر و پوستر نیست، بلکه اطلاع‌رسانی مدیران و روسای کمیته‌ها و ستادهای شهرستانی از برنامه‌هایی که قرار است در دهه فجر برگزار شود، مدنظر قرار دارد.

وی افزود: کمیته‌های تخصصی که در شهرستان‌ها کمیته متناظر دارند باید نسبت به پیش‌بینی یک برنامه شاخص متمرکز و کلان در دهه فجر اقدام کرده و آن را در همه شهرستان‌ها هم اجرا کنند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به نامگذاری ایام‌الله دهه فجر گفت: کمیته‌ها و سازمان‌ها دقت داشته باشند تا برنامه‌هایی که برای این ایام پیش‌بینی می‌کنند با عناوین روزها تناسب داشته باشد.

وی با اشاره به تشکیل و فعالیت گروه خبری فجر گلستان هم گفت: این گروه خبری با ظرفیت خبرنگارانی از رسانه های استانی شامل خبرگزاری‌ها، هفته‌نامه‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی در ۲ سال اخیر شکل گرفته و فعالیت‌های خوبی داشته است.

تاری افزود: امسال هم جدول زمان‌بندی نشست خبری روسای کمیته‌ها و ستادهای شهرستانی با این گروه اعلام می‌شود تا از این ظرفیت برای اطلاع‌رسانی اقداماتی که در نظام جمهوری اسلامی صورت می‌گیرد، بهره‌گیری شود.

وی بیان داشت: برنامه هر روستا یک ستاد از سوی کمیته روستایی و عشایری استان و هر مدرسه یک ستاد از سوی کمیته فرهنگیان و دانش‌آموزی پیگیری شود تا در هر روستا و در هر مدرسه یک ستاد دهه فجر برای برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های این ایام داشته باشیم.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اظهار داشت: مراسم میهمانی لاله‌ها تحت عنوان جشنواره ایثارگران در پنج شنبه نخست دهه فجر برنامه‌ریزی شده که امیدواریم امسال پررنگ‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود. این برنامه در همه شهرها و روستاهای شاخص هر شهر با حضور مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مدیران شهرستانی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


1 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme