تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / نائب رئیس شورای شهر آق قلا تشریح کرد؛ رویکرد شورای شهر آق قلا بر اتمام پروژه های ناتمام است/درآمد پایدار برای شهرداری از دغدغه های اصلی است

نائب رئیس شورای شهر آق قلا تشریح کرد؛ رویکرد شورای شهر آق قلا بر اتمام پروژه های ناتمام است/درآمد پایدار برای شهرداری از دغدغه های اصلی است

 

نائب رئیس شورای شهر آق قلا گفت: رویکرد شورا در بودجه سال ۹۷ بر این است که پروژه‌های فعلی در شهر تکمیل شود و تعریف پروژه‌های جدید منوط بر این باشد که پروژه‌های فعلی سامان یابد.

به گزارش گلستان ما، پیمان حسن قاسمی نائب رئیس شورای شهر آق قلا در گفت‌وگو با خبرنگاراسپی دژ با اشاره به رویکردهای اصلی دوره پنجم شورای شهر در بررسی و تصویب بودجه سال ۹۷ شهرداری آق قلا گفت: شورا بر همین اساس طی هفته‌های اخیر وضعیت کلی شهر و پروژه‌های شهری را مورد بررسی قرار داده تا بتواند تصمیم‌گیری درستی برای سال آینده و بودجه شهرداری داشته باشد.

وی با تاکید بر وضعیت مطلوب پروژه‌های عمرانی و شهری اذعان کرد: رویکرد شورا در بودجه سال ۹۷ بر این است که پروژه‌های فعلی در شهر تکمیل شود و تعریف پروژه‌های جدید منوط بر این باشد که پروژه‌های فعلی سامان یابد.

عضو شورای اسلامی شهر آ ق قلا تصریح کرد: اگر بخواهیم همزمان پروژه‌های دیگری را آغاز کنیم با توجه به وضعیت اقتصادی نمی‌توانیم آنها را به سرانجام برسانیم و مردم با مشکل مواجه خواهند شد.

وی با بیان این موضوع که با وجود اینکه پروژه‌های عمرانی شهر با سرعت و کیفیت خوبی پیشرفت می‌کند اما باید مراقب بود که حجم پروژه‌ها به حدی نباشد که شهر با مشکل مواجه شود گفت: به همین خاطر در بررسی بودجه سال آینده این رویکرد را مدنظر قرار داده ایم که ابتدا پروژه‌های فعلی شهر که شهرداری بیشتر درگیر آنها شده به اتمام برسد و سپس پروژه‌های جدید آغاز شود. این عضو شورای شهر توسعه ضلع غربی پل باهنر و شروع عملیات ساختمان جدید شهرداری و ساختمان سازمان تاکسیرانی از پروژه های جدید تعریف شده این دوره شورای شهر عنوان کرد.

حسن قاسمی خاطر نشان کرد: درآمد پایدار برای شهرداری آق قلا از دغدغه های اصلی این دوره شورای شهر بوده و با توجه به نیاز اصلی شهر در جهت توسعه فعالیت های عمرانی بررسی احداث سنگ شکن و کارخانه آسفالت و تولید موزائیک دستور کار شورای شهر پنجم آق قلا می باشد.

در ادامه گفتگو وضعیت آبهای سطحی شهر را از معضلات اصلی در آق قلا و توجه به زیر ساخت های عبور و مرور در مناطق حاشیه ای شهر از اولویت های فعالیت های عمرانی شورای شهر در دوره پنجم عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه آق قلا در مسیر راههای اصلی کشور(جاده ای ) و مسیر ترانزیت کالا به ترکمنستان قرار دارد و پتانسیل بالای شهر در بحث گردشگری از سرمایه گذاران بخش گردشگری برای ورود به این حوزه دعوت می کنیم.

نائب رئیس شورای شهر آق قلا ادامه داد: توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری و توجه به فضای سبز به منظور جذب مسافران عبوری از شهر و درآمدزایی و اشتغال زایی را از اولویت های مدیریت شهری جدید می باشد.

حسن قاسمی خاطر نشان کرد: ساماندهی بخش نظارت برساخت و سازها و تلاش برای اجرایی کردن طرح جامع مصوب شهر را از نیاز های اصلی یک شهر بوده و ظرفیت بالای شهر برای ساخت وساز و مسکن را نیز بعنوان بسته های حمایتی برای سرمایه گذارن می باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


+ 8 = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme