تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / ۸۲۴۱ نفر سالمند در شهرستان آق قلا زندگی می کنند » پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری آق قلا فرماندار در جلسه شورای ساماندهی سالمندان استان: ۸۲۴۱ نفر سالمند در شهرستان آق قلا زندگی می کنند

۸۲۴۱ نفر سالمند در شهرستان آق قلا زندگی می کنند » پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری آق قلا فرماندار در جلسه شورای ساماندهی سالمندان استان: ۸۲۴۱ نفر سالمند در شهرستان آق قلا زندگی می کنند

 

“امانگلدی ضمیر”فرماندار شهرستان آق قلا جمعیت سالمندان این شهرستان را ۸۲۴۱ نفر اعلام کرد.

صبح یکشنبه سیزذهم اسفند ماه،جلسه شورای ساماندهی سالمندان استان به ریاست “عبدالرضا چراغعلی”مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و با حضور”ابراهیم غفاری”مدیر کل بهزیستی استان،”امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا و مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در این جلسه،سالمندان را آیینه تمام نمای زندگی انسان ها بیان کرد و هدف از تشکیل شورای ساماندهی سالمندان را ارتقاء بهبود کیفیت زندگی آنان عنوان نمود.

فرماندار شهرستان آق قلا جمعیت شهرستان آق قلا را ۱۳۴ هزار نفر اعلام نمود که ۷۰ درصد مردم آن در روستاها ساکن هستند و افزود:۸۲۴۱ نفر سالمند در سطح شهرستان آق قلا شناسائی شده اند که ۵۶۲۳ نفر در روستاها و ۲۶۱۸ نفر از سالمندان در شهرهای آق قلا و انبار الوم ساکن هستند.

وی به اجرای طرح شناسائی سالمندان اشاره کرد و سهم تعهد شهرستان آق قلا در این طرح را۳۰۴۳ نفر اعلام نمود و اظهار داشت:با اجراییشدن این طرح تا کنون ۲۹۸۱ نفر سالمند در شهرستان آق قلا شناسائی شده اند.

“ضمیر”تشکیل مجمع خیرین اجتماعی شهرستان آق قلا را از ظرفیت های خوب این شهرستان بیان کرد و از برنامه ریزی در جهت فراهم ساختن امکانات رفاهی سالمندان و همچنین ایجاد مرکز تبادل افکار و مهارت آموزی در مجامع روستائی این شهرستان خبر داد.

1520145744_img_5189

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


9 - = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme