تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / رئیس آموزش و پرورش آق قلا خبر داد: کسب بیش از ۱۵۰ مقام در زمینه های قرآنی،فرهنگی،تربیتی و ورزشی آموزش و پرورش آق قلا

رئیس آموزش و پرورش آق قلا خبر داد: کسب بیش از ۱۵۰ مقام در زمینه های قرآنی،فرهنگی،تربیتی و ورزشی آموزش و پرورش آق قلا


 

رئیس آموزش و پرورش آق قلا  گفت : از ۱۷۵ مربی فعال و پرتلاش و انقلابی شهرستان آق قلا تجلیل شد و باعث خرسندی است که اعلام کنیم بیش از ۱۵۰ مقام قرآنی فرهنگی ، تربیتی و ورزشی توسط این عزیزان کسب شد.

به گزارش راه اسپی دژ، قدرت الله نظری رئیس آموزش و پرورش شهرستان آق قلا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : همه معلمان برای دانش آموزان عزیز یک مربی هستند که آن ها را برای زندگی تربیت کرده و راه روش زنرگی را نیز به آن ها می آموزند. به همین علت شغل معلمان از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردا است.

وی افزود : از ۱۷۵ مربی فعال و پرتلاش و انقلابی شهرستان آق قلا تجلیل شد و باعث خرسندی است که اعلام کنیم بیش از ۱۵۰ مقام قرآنی فرهنگی ، تربیتی و ورزشی توسط این عزیزان کسب شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان آق قلا خاطر نشان کرد : ان شاءالله بتوانیم مقوله تربیت را در کلاس ها و مدارس نهادینه کنیم تا نقش موثری در افزایش سطح فرهنگی نسل های آینده از همین سنین پایین ایفا کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


2 + 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme