تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / مشاور استاندار در امور اهل سنت گلستان، گفت: ایام سال نو شمسی برای انسان فرصت مناسبی است تا تحولی اساسی در خود ایجاد نماید.

مشاور استاندار در امور اهل سنت گلستان، گفت: ایام سال نو شمسی برای انسان فرصت مناسبی است تا تحولی اساسی در خود ایجاد نماید.

c_300_250_16777215_10_images_66720.jpg

ترکمن سسی- مشاور استاندار در امور اهل سنت گلستان، گفت: ایام سال نو شمسی برای انسان فرصت مناسبی است تا تحولی اساسی در خود ایجاد نماید.
به گزارش ترکمن سسی ، «آخوند عبدالحی میرزاعلی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب با تبریک سال نو، اظهار کرد: انسان همیشه نیازمند تغییر و تحول و حرکت به سمت تعالی روحی و مادی است تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نماید.
به گفته وی؛ به همین خاطر روزهای نخستین بهار طبیعت که همراه با شکفتن و سبزه کردن است می تواند ایجاد کننده تغییراتی شگرف برای بشر باشد تا ادامه مسیر زندگی برایش راحت تر و دلچسب تر باشد.
امام جمعه اهل سنت آق قلا با اعلام اینکه دید و بازدید و انجام صله رحم از بهترین اعمالی است که می توان به آن پرداخت، تصریح کرد: صله رحم و رفتن به نزد خویشاوندان در طول سال از سفارشات دین مبین اسلام است که هم باعث فراوانی خیر و برکت در زندگی انسان شده و هم عمر انسان را افزایش می دهد.
به گفته وی؛ آغاز فصل بهار همراه با نو شدن و آغاز زندگی جدید برای بسیاری از موجودات است، پس انسان نیز نباید از وجود مرگ و زندگی پس از آن غفلت نماید.
آخوند میرزاعلی، خاطر نشان کرد: همه علامات و تغییرات از جمله نو شدن و کهنه شدن طبیعت برای انسان نشانه و تلنگری است تا انسانیت خویش را بازیابد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


+ 7 = 15

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme