تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان آق قلا خبر داد: کسب رتبه برتر استانی در حوزه اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند ملی

رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان آق قلا خبر داد: کسب رتبه برتر استانی در حوزه اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند ملی

کسب رتبه برتر استانی در حوزه اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند ملی

رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان آق قلا از کسب رتبه برتر استانی این شهرستان در حوزه اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این شهرستان با بیان مطلب فوق ،افزود:تعداد واجدین شرایط اخذ کارت هوشمند ملی در شهرستان آق قلا ۹۱۸۷۴ نفر بوده که از این تعداد ۷۸۵۰۰ نفر موفق به اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند ملی گردیده اند و تنها ۱۳۵۰۰ مورد باقیمانده است که در سال ۹۷ اجرایی خواهد شد.

فرماندار شهرستان آق قلا تعداد اسناد ولادت تنظیم شده در این شهرستان را ۳۸۰۰ مورد اعلام نمود و گفت:در سال ۹۶ تعداد سند تنظیم شده ولادت در شهرستان آق قلا ۳۸۰۰ مورد بوده است که بعد ازشهرستانهای گرگان و گنبد کاووس،رتبه سوم استانی در حوزه اسناد ولادت را دارا می باشد.

رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان آق قلا،تعامل و همکاری دهیاران و مراکز بهداشت در خصوص ارائه آمار وفات را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد:به لحاظ گستردگی شهرستان و تعداد روستاها منجر به آن شد تا شهرستان آق قلا در سال ۹۶ در حوزه تنظیم سند وفات رتبه چهارم استانی بعد از شهرستانهای گرگان و گنبد کاووس و علی آباد کتول را کسب نموده است و از تعامل و همکاری بخشداران،دهیاران و شبکه بهداشت و درمان نسبت به ارسال گزارش های منظم در خصوص وقایع حیاتی،تشکر و قدردانی گردد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


7 - 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme