تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / صحنه” رئیس تامین اجتماعی آق قلا شد + تصاویر

صحنه” رئیس تامین اجتماعی آق قلا شد + تصاویر

 

در مراسمی ، سرکار خانم فریبا صحنه بعنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا معرفی گردید.

به گزارش راه اسپی دژ، علی اصغر نیک نیا مدیر کل تامین اجتماعی در مراسم تودیع معارفه رئیس تامین اجتماعی شهرستان آق قلا: امروز ما در راستای دستور العمل ریاست جمهوری و تاکید موکد استاندار محترم مبنی بر به کارگیری بانوان و جوانان و با توجه به اینکه در شعبه گرگان به وجود ایزدی زاده ریاست رئیس شعبه آق قلا که یکی از نیرو های خوب و توانمند ما بود، نیاز داشتیم، با هماهنگی که با فرماندار و نمایندگان و امام جمعه شهرستان، سرکار خانم فریبا صحنه را به عنوان ریاست شعبه به کارگیری کنیم.

امانگلدی ضمیر، فرماندار آق قلا نیز در این مراسم گفت :تامین اجتماعی یک چتر خدمات بیمه ای بر سر آحاد ملت است که در راستای هدف اصلی دولت دوازدهم یعنی تحقق عدالت اجتماعی و حمایت و پشتیبانی از اقشار محروم و کم درآمد جامعه را فعالیت می نماید.

وی افزود : تامین اجتماعی نهادی است که امروز با ۶۰ درصد مردم ایران سرو کار دارد و این گستردگی در ارائه خدمات،ضرورت به کارگیری نیروهای متدین،مومن،متعهد و متخصص را در این سازمان بیش از پیش مورد تاکید قرار می دهد.

لازم به ذکر است است در پایان این مراسم از زحمات ۱۴ ساله مهدی ایزدی زاده تکریم بعمل آمده و سرکار خانم فریبا صحنه بعنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا معرفی گردید.

اسپی دژ نیز به نوبه خود به ضمن تبریک به خانم صحنه، آروزی موفقیت برای ایشان را دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


3 + = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme