تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / امام جمعه اهل سنت آق قلا : حسادت صله رحم را از بین می برد

امام جمعه اهل سنت آق قلا : حسادت صله رحم را از بین می برد

 

امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت : میگوید حسادت صله رحم از بین می برد و با از بین رفتن صله رحم محبت نیز از بین می رود و ظلم را زیاد می کند .

به گزارش راه اسپی دژ، عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت : یک مسلمان در طول زندگی خود باید بسیار دعا کند تا اگر مستجاب هم نشد از جای دیگر خداوند به او ثوابش را می دهد. از همین رو عبدالرحمن ابن عوف میگوید همیشه دعا میکردم خداوندا مرا از حسادت و بخل دور کن از او پرسیدند چرا این دعا را زیاد تکرار میکنید او در جواب میگوید حسادت صله رحم از بین می برد و با از بین رفتن صله رحم محبت نیز از بین می رود و ظلم را زیاد می کند .

امام جمعه آق قلا در ادامه در باب توبه گفت : خداوند با فرستادن فرشته به نزد پیامبر نویدی به امت اسلامی داد که هرکس توبه کند خداوند او را می بخشد به طوری که اگر کسی تمام گناهان موجود در زمین را انجام بدهد و بعد پشیمان شده و به سوی خدا بازگردد و توبه کند و کلمه شهادتین را بگوید خداوند او را می بخشد

الحاج عبدالحی آخوند میرزاعلی در آخر با ابراز خوشحالی از آزادی زندانیان در بند در کشور ترکمنستان گفت : از زحمات رئیس جمهور و استاندار و نمایندگان مجلس که برای آزادی زندانیان در کشور ترکمنستان تشکر می کنیم و مراتب قدردانی خود را از طرف مردم و خانواده های این عزیزان اعلام می داریم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme