تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / به ریاست معاون فرماندار: اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

به ریاست معاون فرماندار: اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید به ریاست معاون فرماندار برگزار شد.

صبح سه شنبه ۲۸ فروردین ماه،اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید به ریاست”سید موسی میردیلمی”معاون فرماندار و با مدیران دستگاههای اجرایی عضو این کمیسیون و نمایندگان کارگران واحد های تولیدی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”سید موسی میردیلمی” در این جلسه ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در تحقق شعار”حمایت از کالای ایرانی”،پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور را در گرو فعالیتهای مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی بیان کرد و بر تقویت نگاه انسانی در حوزه روابط کارگر و کارفرما تاکید کرد.

معاون فرماندار شهرستان آق قلا به نگاه ویژه دولت دوازدهم در حوزه اشتغال و حمایت از تولید کنندگان ایرانی اشاره نمود و گفت:مهمترین اولویت دولت “تدبیر و امید” حمایت از تولیدکنندگان کالای ایرانی و اشتغال زایی پایدار برای جوانان است و کمیسیون کارگری با رویکرد حل معضلات محیط های کارگری به دنبال حفظ ثبات و تعادل در زمینه اشتغال است.

جانشین رئیس کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا بیان داشت:سرمایه،مدیریت و نیروی انسانی مهم ترین مولفه های کار و تولید بوده و مجموعه مدیریت این شهرستان از نیروهای مولد برای رشد و توسعه کسب وکار حمایت کامل می کنند.

وی صیانت از جامعه کارگری را وظایف یکایک مسئولین و دستگاههای متولی این امر دانست و افزود:همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم.کارگران اقشار بسیار شریف و زحمتکش جامعه هستند حل مشکلات کارگران و جامعه کارگری از دغدغه های مسئولان است و ضروری است در راستای حل مشکلات این قشر تلاش مضاعف شود.

“میردیلمی”در پایان این جلسه،خواستار پرداخت به موقع مطالبات توسط کارفرمایان،تامین و مستقر شدن امکانات رفاهی،تکریم و احترام به جایگاه کارگران و بازدید مستمر از کارگاه ها توسط اعضای کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا شد.

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

 

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

 

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

 

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان آق قلا در سال جدید برگزار شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


2 + = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme