تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / اولین جلسه کمیته رتبه بندی و صدورکارت حرفه ای خبرنگاری در گلستان برگزار شد + تصاویر

اولین جلسه کمیته رتبه بندی و صدورکارت حرفه ای خبرنگاری در گلستان برگزار شد + تصاویر

 

رئیس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری اولین جلسه کمیته رتبه بندی خبرنگاران در ارشاد اسلامی گلستان خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ یرج رمضانی رئیس اداره رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: اولین جلسه رتبه بندی روزنامه نگاران استان گلستان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

وی ادامه داد: این کمیسیون با بررسی وضعیت خبرنگاران و سوابق آنها اقدام به رتبه بندی خبرنگاران در ۴ رتبه ” خبرنگار ، روزنامه نگار ، روزنامه نگار ارشد ، و روزنامه نگار خبره ” می کند.

رمضانی به اهمیت ساماندهی و رتبه بندی خبرنگاران اشاره کرد و گفت: در اولین جلسه با همکاری اعضای کمیسیون رتبه بندی دستورالعمل اجرایی صدور کارت حرفه ای خبرنگاری بومی سازی و به تایید رسید.

001 1

وی اذعان داشت: طبق دستور العمل این کمیسیون از ” مدیرکل فرهنگ و ارشاد یا نماینده تام الاختیار به عنوان رئیس کمیسیون ؛ رئیس اداره رسانه اداره کل ارشاد ؛ یک نماینده از خانه مطبوعات استان گلستان ؛ یک نماینده از سرپرستی نشریات سراسری ؛ یک نماینده از مدیران مسئول ؛ یک نماینده از خبرگزاری های فعال در استان ؛ یک نفر از صاحب نظران و پیشکسوتان مطبوعاتی در استان ” تشکیل شده است.

رئیس اداره رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: با نظر کمیسیون قرار است جلسات این کمیسیون به صورت هفتگی برای سرعت بخشیدن به کار رتبه بندی به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود .

به گفته وی ؛ اعتبار کارت صادر شده توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به تائید این کمیسیون با عنوان “خبرنگار و روزنامه نگار ۲ سال ،  روزنامه نگار ارشد ۳ سال و روزنامه نگار خبره ۴ سال ” می باشد .

001 1

وی با بیان اینکه این طرح رتبه بندی در ابتدا با همکاری خانه مطبوعات برای اعضای این تشکل اجرا خواهد شد ، خاطرنشان کرد: به زودی فراخوانی داده می شود و همه فعالان رسانه ای استان می توانند از طریق اعلام شده در فراخوان برای شرکت در طرح رتبه بندی اقدام نمایند.

براساس این گزارش ؛ آقایان قدرت دائمی ، ایرج رمضانی ، هادی علمدار ، حسین غنی ، وحید عرب احمدی ، سید مهدی حسینی و خانم قرانی به عنوان اعضای کمیسیون رتبه بندی و صدور کارت حرفه ای خبرنگاران در استان گلستان انتخاب شده اند .

001 1

انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


9 - 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme