تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار در ستاد هماهنگی برگزاری هفته جوان خبر داد: جشنواره “امید و نشاط”و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

فرماندار در ستاد هماهنگی برگزاری هفته جوان خبر داد: جشنواره “امید و نشاط”و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

 

جشنواره "امید و نشاط"و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آق قلا با محوریت هماهنگی برگزاری و ارائه برنامه های گرامیداشت هفته جوان به ریاست”امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور مدیران ادارات،نهادها و مشاورین و کارشناسان امور جوانان دستگاههای اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه،با قرائت قطعه شعر از شاعر و عارف نامدار ترکمن”مختومقلی فراغی”،اعتقاد به مهدویت را اعتقادی جهان شمول برشمرد.

وی شهرستان آق قلا را جزو ۵ شهرستان برتر در حوزه امور جوانان بر اساس ارزیابی اداره کل ورزش و جوانان استان عنوان کرد و از تعامل،همکاری و زحمات ارزنده دستگاههای اجرایی عضو این ستاد در اجرای برنامه های مختلف و عملکرد بسیار خوب شهرستان در این حوزه قدردانی نمود.

فرماندار شهرستان آق قلا توجه ویژه به جوانان را از تاکیدات دولتمردان “تدبیر و امید” مورد اشاره قرار داد و رسیدگی به مسائل جوانان از جمله اشتغال جوانان،در حوزه روستاها توسعه این مناطق و توجه به بانوان،نخبگان و کارآفرینان را از مهمترین اولویت ها و دغدغه های دولت دوازدهم بیان کرد.

وی ضمن تشریح برنامه های مختلف اجرایی هفته جوان،از ستاد برگزاری گرامیداشت هفته جوان شهرستان آق قلا از ظرفیت جوانان و واگذاری اجرای برنامه های این هفته به جوانان استفاده نمایند.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آق قلا،داشتن جامعه ای بانشاط با حفظ رعایت موازین اسلامی را از تاکیدات ریاست محترم جمهوری متذکر شد و از برگزاری هفتگی برنامه های مختلف فرهنگی و شاد در پل تاریخی با هماهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آق قلا خبر داد.

رئیس ستاد خدمات اجرایی سفر شهرستان آق قلا استقبال ۴ هزار نفر از گردشگران و مسافرین نوروزی از مراسم عروسی سنتی ترکمن و اختتامیه جشنواره نوروزگاه و دهکده گردشگری را بخشی از برنامه های فرهنگی این شهرستان در راستای ایجاد فضای پرنشاط در جامعه بیان کرد.

“ضمیر” از تشکیل مجمع خیرین اجتماعی شهرستان آق قلا خبر داد و بر استفاده از این ظرفیت شهرستان در برگزاری برنامه های تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

گفتنی است جشنواره جوان و تجلیل از کارآفرینان و نخبگان جوان در رشته های مختلف،نشست جوانان با فرماندار و ائمه جمعه،برگزاری کارگاههای آموزشی ازدواج آسان و اعتیاد،دیدار با خانواده جوانترین شهید شهرستان و غبار روبی مزار شهداء از مهمترین برنامه های اجرایی شهرستان آق قلا در گرامیداشت هفته جوان خواهد بود.

جشنواره "امید و نشاط"و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

 

جشنواره "امید و نشاط"و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

 

جشنواره "امید و نشاط"و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

 

جشنواره "امید و نشاط"و تجلیل از نخبگان جوان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


+ 3 = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme