تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار در نشست با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان: آق قلا شهرستان برتر استانی در حوزه اشتغال مددجویان با اشتغالزائی ۲۴۰ نفر

فرماندار در نشست با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان: آق قلا شهرستان برتر استانی در حوزه اشتغال مددجویان با اشتغالزائی ۲۴۰ نفر

 

آق قلا شهرستان برتر استانی در حوزه اشتغال مددجویان با اشتغالزائی 240 نفر

صبح  دوشنبه دهم اردیبهشت ماه،”امان الله حسین پور” مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به همراه معاونین ستادی این نهاد حمایتی با” امانگلدی ضمیر”نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در این دیدار ضمن قدردانی از تعامل مثبت و ارزنده مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان در راستای تکریم ارباب رجوع،اظهار داشت:تلاش های کمیته امداد عبادتی ارزشمند است چرا که کمک به فقرا و مستمندان عبادت است و این نهاد توانسته است حدود بسیار بالایی رضایتمندی ایجاد کند.

فرماندار شهرستان آق قلا اشاره ای به کلنگ زنی ساختمان اداری کمیته امداد شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر سال گذشته با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال داشت و اظهار امیدواری کرد به فضل الهی و همت مسئولین،این پروژه در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری برسد.

فرماندار شهرستان آق قلا اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد را از اهم برنامه های این نهاد حمایتی متذکر شد و افزود:باید با مشارکت و حمایت از مددجویان،آموزش،کارآفرینی و ایجاد کارگاههای مختلف در جهت خودکفا شدن افراد تحت پوشش کمیته امداد تلاش شود.

“ضمیر”ظرفیت خیرین شهرستان آق قلا در انجام کارهای خیرخواهانه و همچنین پرداخت به موقع زکات کشاورزان در فصل برداشت غلات را نشان از همت والای مردم منطقه در پرداختن به امور دینی دانست و پیش بینی کرد با توجه به افزایش ۳۰ درصدی محصولات کشاورزی،زکات بیشتری با همکاری علماء و روحانیون و رابطین کمیته امداد امام خمینی(ره)در سطح شهرستان جمع آوری گردد.

آق قلا شهرستان برتر استانی در حوزه اشتغال مددجویان با اشتغالزائی 240 نفر

 

آق قلا شهرستان برتر استانی در حوزه اشتغال مددجویان با اشتغالزائی 240 نفر

 

آق قلا شهرستان برتر استانی در حوزه اشتغال مددجویان با اشتغالزائی 240 نفر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


8 - 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme