تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / صبح امروز با حضور مسئولین؛ مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان برگزار شد

صبح امروز با حضور مسئولین؛ مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان برگزار شد

golestanema21

صبح امروز با حضور مسئولین مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان برگزار شد.

به گزارش گلستان ما، صبح امروز با حضور مسئولین مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان برگزار شد و از تلاش های حجت الاسلام سیدعلی طاهری تقدیر و سید حسین علوی به عنوان مسئول جدید معرفی گردید.

حجت الاسلام سید علی طاهری مسئول سابق نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان در این مراسم اظهار کرد: ابتکاری که در تولیت جدید رخ داد این بود که دفاتر آستان قدس در تمام استانها تشکیل شد، که این حرکت ارزشمند و دارای برکات زیادی بوده است.

وی با اشاره به این که یکی از انتقادات وارده به نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی استان گلستان، عدم استفاده از ظرفیت جوانان بوده است، افزود:یکی از دلایل استفاده از ظرفیت بازنشستگان به خاطر تجربه و دارا بودن مسئولیت اجرایی در گذشته و شناخت ظرفیت های استان و همچنین افتخاری بودن آن بوده است.

حجت الاسلام طاهری ادامه داد: با تشکیل شبکه جوانان رضوی، این نقیصه برطرف و از حضور جوانان مومن و با اخلاص استفاده شده است.

مسئول سابق نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان با اشاره به این که استان گلستان توانست در کشور رتبه پنجم را در اعزام زائران کسب کند، افزود: در دو سال گذشته نزدیک به ۸۵هزار نفر در قالب ۱۸۹ کاروان به مشهد مقدس اعزام شدند که این افراد عمدتا از اقشار محروم و دارای سن بالای ۴۰ سال بوده اند.

وی تصریح کرد: یکی از طرح های خوب در این دوره بحث کشیک خادمان در حرم مطهر بود. چرا که قبلا افرادی که تنها با مسئولین آستان قدس در ارتباط بودند می توانستند از این ظرفیت استفاده کنند اما با شروع طرح خادمیاری نزدیک به ۴۰۰ کشیک خادمی از استان انجام شد.

حجت الاسلام طاهری اذعان داشت: تا کنون نزدیک به ۲۵۰۰ پرونده برای خادمیاری در استان تشکیل شده است، که البته با توجه به ظرفیت استان این تعداد کم است.

وی با اشاره به انتخاب سید حسین علوی به عنوان مسئول جدید نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان، گفت: وی یکی از بهترین گزینه ها برای تصدی این مسئولیت بوده است و امیدواریم در انجام وظایف خود موفق باشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


+ 3 = 8

theme