تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / بخشدار مرکزی آق قلا تاکید کرد: امروز جامعه ما نیاز به وحدت همه جانبه دارد/ضرورت عینیت بخشیدن به اقتصاد مقاومتی

بخشدار مرکزی آق قلا تاکید کرد: امروز جامعه ما نیاز به وحدت همه جانبه دارد/ضرورت عینیت بخشیدن به اقتصاد مقاومتی

 

بخشدار مرکزی آق قلا گفت :ما باید دست در دست یکدگیر دهیم و با تبدیل این تهدید ها به فرصت، باعث رشد و توسعه اقتصادی کشورعزیزمان باشیم و با عینیت بخشیدن به اقتصادمقاومتی، استقلال اقتصادی خود را رقم بزنیم.

 

 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، اسمعیل آرخی، بخشدار مرکزی آق قلا همزمان با بزرگداشت هفته وحدت در گفتگو با خبرنگار ما گفت : هفته وحدت که توسط بنیان گذار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) نامگذاری گردید، موجب ایجاد وحدت و همدلی بین هموطنان اهل تشیع و تسنن گردید.

وی افزود : در این مقطع زمانی که شرایط برای نظام جمهوری اسلامی و ایران عزیز ما حساس است و دشمنان قسم خورده ما از هر فرصتی برای ضربه به نظام و براندازی آن استفاده میکنند ، تمام جناح هایی که در خدمت اسلام هستند باید با هم پیوستگی همه جانبه ، در راه بسط عدالت اسلامی که یگانه راه سعادت ملت است کوشا باشند.

بخشدار مرکزی آق قلا تاکید کرد، اگر اختلاف سلیقه و نگرشی بین جناح ها وجود دارد، می بایست بنشینند و با هم در یک فرصت مناسب و در محیطی آرام صحبت کنند، چرا که تمامی جناح ها پاینبد به اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

آرخی ادامه داد : جامعه ما امروز احتیاج به وحدت کلمه دارد ،ملت ما امروز بیشتر از دیروز باید با محوریت مقام معظم رهبری وحدت خود را حفظ کنند، تا با کمک یکدیگر بتوانیم از تحریم های ظالمانه ومغرضانه استکبار گرایان عبور کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد : ما باید دست در دست یکدگیر دهیم و با تبدیل این تهدید ها به فرصت، باعث رشد و توسعه اقتصادی کشورعزیزمان باشیم و با عینیت بخشیدن به اقتصادمقاومتی، استقلال اقتصادی خود را رقم بزنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 6 = 2

theme