تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / در دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا اتفاق افتاد: مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان آق قلا

در دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا اتفاق افتاد: مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان آق قلا

 

در مراسمی با حضور مریم سلطانی رئیس سازمان دانش آموزی گلستان و محمود نسرکانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آق قلا، تکریم و معارفه رئیس اداره سازمان دانش آموزی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا، صبح سه شنبه ۴ دی ماه  ۹۷  مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان آق قلا در دفتر این مدیریت صورت پذیرفت.

در این مراسم محمود نسرکانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آق قلا ضمن تشکر از زحمات محمد قربانی رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان آق قلا و تبریک به بنت الهدی زرافشان بابت پذیرش این مسئولیت و آرزوی توفیق در راه خدمت به دانش آموزان اظهار داشت: تغییر در رفتار و همچنین ایجاد مهارت در بچه ها توسط تشکیلات دانش آموزی بهتر انجام می گیرد واز اهداف مهم سازمان دانش آموزی شکل گیری هویت دانش آموزان می باشد.

وی گفت: دانش آموزان باید شناسنامه دار بشوند و یکی از بهترین راهکارها ایجاد گروه و تشکلات مختلف است که به شکل گیری شخصیت بچه ها و نهادینه کردن فرهنگ مسئولیت پذیری در آنان کمک می کند.

نسرکانی افزود: هدف بزرگ تربیت مکمل، تربیت قانون مداری و نظم است و باید به جوانان اعتماد کرد تا آنها روحیه چگونه زندگی کردن، فکر کردن، اعتماد به نفس را در خود تقویت کنند.

در پایان نیز توسط مریم سلطانی رئیس سازمان دانش اموزی گلستان و نسرکانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آق قلا با دادن لوح یاد بود از زحمات محمد قربانی قدر دانی و همچنین بنت الهدی زرافشان به عنوان رئیس اداره دانش آموزی شهرستان آق قلا معرفی شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 3 = 1

theme