تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار در ششمین ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان است

فرماندار در ششمین ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان است

 

ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان است

فرماندار شهرستان آق قلا گفت:ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان و صنایع چوب است.

صبح امروز دوشنبه هفدهم دی ماه،ششمین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان آق قلا با محوریت نظام ارجاع الکترونیک خدمات سلامت،ساماندهی توزیع آرد در سطح شهرستان،کنترل فرآیند تهیه نان و نظارت بر سبوس زیرچانه در خبازی ها و بررسی مشکلات کارگاههای تولید مبلمان و صنایع چوب در روستاهای عطاآباد،اونق یلقی،قزلی و کرد بخش مرکزی،به ریاست”امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور مدیران ادارات،نهادها و کارشناسان دستگاههای اجرایی عضو این کارگروه در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در ابتدای سخنان باری دیگر بر حضور منظم و وظیفه مند مسئولین دستگاههای اجرایی در جلسات کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی که از مهمترین کارگروه ها در تصمیمات شهرستانی است،تاکید کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا وجود بازار خوب و دسترسی آسان مردم به مکان تهیه ارزاق و مایحتاج زندگی را در توسعه شهری بسیار تاثیر گذار خواند و از مدیران دستگاههای اجرایی عضو کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خواست با شهرداری و سرمایه گذار بخش خصوصی این طرح،نهایت همکاری را داشته باشند.

وی از مدیران عضو کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی خواست نسبت به اعزام رابطین بهداشت دستگاههای اجرایی در کارگاههای آموزشی اهتمام داشته باشند و همچنین در راستای مصوبات کارگروه از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست در جلسه آتی شورای اداری نسبت به اجرای طرح تست قد و وزن(BMI)و بررسی میزان سلامت جسمانی مدیران ادارات اقدام نمایند.

رئیس کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان آق قلا،کم آگاهی نسبت به خطرات شغلی را از مهمترین معضلات اشتغال دانست و ساماندهی کارگاههای تولیدی مبلمان و صنایع چوب را اولویت مهم دولت در حوزه اشتغال جوانان منطقه عنوان کرد و افزود:در همین راستا تعداد ۹۴ پروانه صادر شده است که از این تعداد ۷۵ پروانه مربوط به کارگاههای تولیدی و ۱۹ پروانه کسب برای نمایشگاههای مبلمان صادر شده است.

“ضمیر”در خصوص ساماندهی و نظارت بر فرآینده تولید نان خبازی ها از تیم بازرسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آق قلا خواست نسبت به برخورد قانونی در خصوص افزودن جوش شیرین و سایر افزودنی های غیر مجاز به نان با خبازی های متخلف اقدام نمایند.

 ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان است

 

ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان است

 

ساماندهی و آموزش های بهداشتی،اولویت مهم کارگروه در خصوص کارگاههای تولیدی مبلمان است

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


1 + = 9

theme