تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان: خلاقیت پروری و اثرگذاری در قشر کودک و نوجوان،رویکرد کانون های پرورش فکری باشد

فرماندار در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان: خلاقیت پروری و اثرگذاری در قشر کودک و نوجوان،رویکرد کانون های پرورش فکری باشد

 

خلاقیت پروری و اثرگذاری در قشر کودک و نوجوان،رویکرد کانون های پرورش فکری باشد

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن تاکید بر لزوم تقویت کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان،گفت:رویکرد کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان بایدخلاقیت پروری،تقویت قدرت تحلیل و اثرگذاری در این قشر باشد.

صبح چهارشنبه نوزدهم دی ماه،”محبوبه رجب نسب”مدیر کل کانون پرورش فرکی کودکان و نوجوانان استان با حضور در محل دفتر فرماندار با”امانگلدی ضمیر”نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در این دیدار با اشاره به فعالیت مفید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،اظهار کرد:کانون نهادی موفق و تأثیرگذار در حوزه ی فرهنگی است و همه ی مسئولین و دستگاهها باید در حوزه ی فرهنگی و اجتماعی احساس تکلیف کنند.

فرماندار شهرستان آق قلا فعالیت کتابخانه سیار روستایی را فرصت مغتنمی برای خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان دانست و گفت:می توان با ایجاد شرایط بهتر به کودکان و نوجوانان مناطق محروم کمک های شایانی انجام داد.

“ضمیر”ضمن تاکید بر لزوم استفاده از مربیان مجرب و کارآزموده در کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان،تصریح کرد:تأثیرپذیری کودکان در کانون های پرورش فکری بسیار زیاد است و اگر مربیان،افرادی آموزش دیده،کارآمد و متخصص در زمینه تربیت کودکان باشند،خواهند توانست به بهترین شکل ممکن فرزندانمان را تربیت کنند.

خلاقیت پروری و اثرگذاری در قشر کودک و نوجوان،رویکرد کانون های پرورش فکری باشد

 

خلاقیت پروری و اثرگذاری در قشر کودک و نوجوان،رویکرد کانون های پرورش فکری باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 - 4 =

theme