تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.

به گزارش خبرنگار راه اسپی دژ،عصر  نشست صمیمی سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان آق قلا برگزار شد.

عبدالرضا چراغعلی، سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در این نشست گفت: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.

ضمیر فرماندار آق قلا نیز در حاشیه نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان گفت : سرمایه گذاری یک هزار و ۸۰۰ میلیون ریالی (۱۸۰ میلیارد تومان) سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای اشتغالزائی و توسعه شهرستان آق قلا صورت گرفته است.

گفتنی است ؛ این نشست که با حضور مدیران کل معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان همراه بود ، فعالین شهرستان در حوزه ی سیاسی و اجتماعی نیز به مسائل ، انتقادات و پیشنهاداتی از قبیل ( انتصابات شهرستانی و استانی ، محرومیت منطقه ، مشکلات اجتماعی از جمله خودکشی ، اعتیاد و طلاق، اتمام پروژه های نیمه تمام و کمبود برخی نیاز ها در این شهرستان ) اشاره شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 5 = 1

theme