تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / نماینده عالی دولت خبر داد:همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

نماینده عالی دولت خبر داد:همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

 همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

‹‹امیر شیر توماج››از برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا خبر داد.

صبح امروز دوشنبه هفتم مرداد ماه،اولین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا در سال جاری به ریاست”امیر شیر توماج”فرماندار و با حضور مدیران ادارات٬نهادها و کارشناسان دستگاههای اجرایی عضو شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در این جلسه توجه به امور سالمندان را از وظایف همه مسئولین دانست و گفت:اجرای برنامه های مناسب سازی محیطی برای تسهیل در تردد سالمندان در رأس اقدامات مسئولین قرار گیرد.

فرماندار شهرستان آق قلا خواستار اجرای برنامه های متناسب با روحیات سالمندان بمنظور افزایش تحرک و شادابی و نشاط در بین آنان شد و در همین راستا از برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در این شهرستان خبر داد.

رئیس شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا ضمن تاکید بر حمایت از جامعه سالمندی٬افزود: فرهنگ سازی حمایت از سالمندان به عنوان اولویت کار باید در جامعه و خانواده ها تعریف شود و هر فردی به اندازه توان خود از این قشر حمایت کند.

‹‹توماج››در خاتمه سخنان٬فراهم ساختن امکان تداوم حضور سالمندان در جامعه،تاکید بر حفظ موقعیت و جایگاه سالمندان در خانواده،تاکید بر حفظ شأن و حرمت این عزیزان و فراهم ساختن امکان مشارکت عمومی،انجمن ها و تشکلات غیر دولتی را از جمله سیاست ها و خط مشی های شورای ساماندهی امور سالمندان بیان کرد.

 همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


8 + = 13

theme