تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار شهرستان آق قلا در نشست صمیمی با سازمان معلمان ایران شاخه گلستان:توسعه سیاسی در گرو وحدت،همدلی و همگامی احزاب با دولتمردان است

فرماندار شهرستان آق قلا در نشست صمیمی با سازمان معلمان ایران شاخه گلستان:توسعه سیاسی در گرو وحدت،همدلی و همگامی احزاب با دولتمردان است

 

توسعه سیاسی در گرو وحدت،همدلی و همگامی احزاب با دولتمردان است

“امیر شیر توماج”گفت:توسعه سیاسی در گرو وحدت،همدلی و همگامی همه احزاب با مسئولین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،ظهر امروز شنبه نوزدهم مرداد ماه،نشست صمیمی”امیر شیر توماج”فرماندار شهرستان آق قلا با سازمان معلمان ایران شاخه گلستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان آق قلا در این دیدار بر توجه به سازمان های مردم نهاد،تشکل های غیردولتی و انجمن های خیریه و فعالان مدنی تاکید کرد و گفت:تقویت و ارتقای جایگاه این گونه سازمان ها در شهرستان،از مطالبات مردم و فعالان سیاسی،فرهنگی و اجتماعی بوده و اولویت های دولت”تدبیر و امید”می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا افزود:آنچه که برای ما مهم است،خدمت به مردم برای رضای خدا،رونق اقتصادی و اشتغالزائی با جذب سرمایه گذار در راستای سیاستهای دولت است و این مهم با تعامل،همدلی و همگامی همه فعالین سیاسی،اجتماعی و اقتصادی امکان پذیر خواهد شد.

“توماج”با اشاره به اینکه دغدغه فعالین سیاسی و اجتماعی،گره گشائی از مشکلات جامعه است،تصریح کرد:دولتمردان با آغوش گرم از همفکری و همیاری همه فعالین و احزاب در راستای گره گشائی مشکلات جامعه و توسعه شهرستان آق قلا استقبال می نماید.

گفتنی است سازمان معلمان ایران اولین سازمان صنفی و سیاسی است که از سال ۷۹ فعالیتهای خود را آغاز کرده است.مطالبات فرهنگیان اعم از دانشجویان،کارکنان و بازنشستگان با تکیه بر قانون اساسی از جمله اهداف و فعالیت های این سازمان می باشد.

توسعه سیاسی در گرو وحدت،همدلی و همگامی احزاب با دولتمردان است

 

توسعه سیاسی در گرو وحدت،همدلی و همگامی احزاب با دولتمردان است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 3 = 1

theme