تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار در بازدید سرزده صبح امروز: ۵۳۰ خانواده شهید،آزاده و جانباز،برگ زرین افتخار شهرستان آق قلا در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی است

فرماندار در بازدید سرزده صبح امروز: ۵۳۰ خانواده شهید،آزاده و جانباز،برگ زرین افتخار شهرستان آق قلا در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی است

 

 530 خانواده شهید،آزاده و جانباز،برگ زرین افتخار شهرستان آق قلا در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی است

“امیر شیر توماج”گفت:۵۳۰ خانواده شهید،آزاده و جانباز،برگ زرین افتخار شهرستان آق قلا در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز شنبه ۲۶ ام مرداد ماه،”امیر شیر توماج”فرماندار٬بصورت سرزده از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آق قلا بازدید بعمل آورد٬ضمن دیدار با رئیس و کارکنان این نهاد٬نحوه پاسخگویی به مراجعه کنندگان٬رعایت نظم و انضباط اداری و رعایت حقوق شهروندی را مورد ارزیابی قرار داد.

فرماندار شهرستان آق قلا٬ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی،هدف از سرکشی‌های سرزده از ادارات را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی دستگاههای اجرایی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهاد‌ها برای پیشرفت امور بیان کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا گره گشائی از مشکلات مردم و رضایتمندی عمومی٬ را اولویت مهم دستگاههای اجرایی ذکر کرد و افزود:مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی باید از فرصت به دست آمده در خدمت صادقانه به خلق استفاده کنند.خدمت در نظام اسلامی باید با وجدان کاری،مصلحت عمومی جامعه و جلب رضایت خداوند و مردم توام باشد.

“توماج”بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری،تکریم ارباب رجوع و وجدان کاری در حل مشکلات شهروندان تاکید کرد و گفت:رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع٬از تاکیدات دولت دوازدهم و اولویت مهم دستگاههای اجرایی در شهرستان آق قلا است.

شهرستان آق قلا ۱۱۴ شهید،۱۲۰ آزاده و ۲۹۶ جانباز و ایثارگر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 530 خانواده شهید،آزاده و جانباز،برگ زرین افتخار شهرستان آق قلا در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی است

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


3 + 7 =

theme