تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / بر اساس آمار غیررسمی؛آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان‌ها/ نتایج نهایی شمارش آراء در تهران +جدول

بر اساس آمار غیررسمی؛آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان‌ها/ نتایج نهایی شمارش آراء در تهران +جدول

انتخابات مجلس یازدهم

با پایان شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، مشرق تازه‌ترین نتایج شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

سرویس سیاست مشرق – رای‌گیری برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه ۲ اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۴:۰۰ ادامه داشت.

جمعیت واجدین شرایط شرکت در انتخابات اسفند ماه ۱۳۹۸، ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۷۶ نفر رأی اولی محسوب می شوند. شرکت کنندگان در انتخابات ۲۹۰ نماینده خود را از ۲۰۸ حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان ۷ هزار و ۱۰۰ کاندیدا انتخاب کردند.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

مخاطبانی که برای مشاهده خبر از نسخه موبایل استفاده می کنند جهت دیدن جدول کامل، تلفن همراه خود را در حالت افقی قرار دهند.

*********************

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۲۳:۴۵ شنبه سوم اسفند ماه است.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان الله وردی دهقانی اصلاح طلب ۲۲۸۲۴ ۱
ملکان سید علی موسوی اصولگرا ۱
هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر ۶
سراب و مهربان یوسف داوودی مستقل ۲۰۲۰۸ ۱
بناب محمد باقری مستقل ۲۳۴۴۴ ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری اصلاح طلب ۱۲۷۰۷ ۱
مرند و جلفا معصومه پاشایی مستقل ۱
مراغه و عجب شیر علی علیزاده اصولگرا ۴۴۶۹۱ ۱
میانه مهدی اسماعیلی اصولگرا ۲
علی شامی/ بهنام صفایی  دور دوم
کلیبر و هوراند حسین حاتمی اصولگرا ۱۷۶۲۵ ۱
اهر و هریس احمد محرم‌زاده مستقل ۱
شبستر جعفر راستی اصولگرا ۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده اصولگرا ۲۶۹۶۵ ۱
مهاباد جلال محمود زاده مستقل ۱۹۳۰۴ ۱
خوی عادل نجف زاده اصلاح طلب ۶۸۴۹۸ ۱
ماکو و چالدران محمد علیپور مستقل ۲۰۱۳۰ ۱
نقده و اشنویه علی زنجانی حسنلوئی اصولگرا ۷۸۶۷۳ ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده اصولگرا ۱
تکاب و شاهین دژ حسن همتی مستقل ۱۲۵۶۶ ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین‌پور اصولگرا ۳۵۶۹۷ ۱
ارومیه سید سلمان ذاکر اصولگرا ۱۳۸۴۳۶ ۳
روح‌الله حضرت‌پور اصولگرا ۸۶۹۱۰
وحید جلال‌زاده اصولگرا ۸۰۰۹۴
سلماس یعقوب رضازاده اصولگرا ۲۴۷۶۷ ۱
اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح طلب ۲۴۷۷۲ ۱
خلخال و کوثر سیدغنی نظری مستقل ۲۲۶۹۸ ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا ۳۲۲۵۴ ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا ۲۴۱۶۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر علی نیکزاد اصولگرا ۱۱۷۶۱۲ ۳
صدیف بدری ۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی ۵۹۵۱۶
ایلام
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده / ‏‬ صادق کرم (دور دوم) ۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران علی اکبر بسطامی اصولگرا ۴۲۲۹۶ ۲
سارا فلاحی مستقل ۳۶۹۰۹
اصفهان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد اصولگرا ۸۸۹۴۶ ۱
اصفهان امیر حسین بانکی اصولگرا ۲۴۵۶۲۹ ۵
عباس مقتدایی خوراسگانی اصولگرا ۲۲۸۰۳۸
مهدی طغیانی اصولگرا ۱۸۸۰۰۳
زهرا شیخی اصولگرا ۱۷۲۸۵۰
حجت الاسلام حسین میرزایی اصولگرا ۱۶۳۳۷۰
خوانسار و گلپایگان مسعود خاتمی اصولگرا ۲۱۴۷۱ ۱
قمصر و نطنز رحمت الله فیروزی پور اصولگرا ۱۱۲۵۱ ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا ۶۳۷۷۰ ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا ۵۷۷۰۰ ۱
نائین الهام آزاد مستقل ۸۵۷۰ ۱
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد اصولگرا ۱۳۲۲۹ ۱
شهرضا سمیه محمودی مستقل ۲۰۵۴۲ ۱
فلاورجان حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا ۲۶۹۰۲ ۱
مبارکه پروین صالحی اصولگرا ۱۲۰۷۵ ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن حسین محمد صالحی مستقل ۶۲۴۴۳ ۱
لنجان علی یوسف پور/ حسین رجایی ریزی دوردوم ۱
سمیرم رحیم کریمی/ اصغر سلیمی دوردوم ۱
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی اصولگرا ۳۶۰۵۸ ۱
البرز
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی اصولگرا ۴۳۲۳۳ ۱
کرج مهدی عسگری اصولگرا ۲
فاطمه آجرلو/

علیرضا عباسی

دور دوم
بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا ۳۶۵۸۱ ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی اصولگرا ۳۸۹۹۸ ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی اصولگرا ۲۹۰۵۷ ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری اصولگرا ۱
تهران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سیداحمد رسولی‌نژاد اصولگرا ۱۵۸۵۶ ۱
ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی اصولگرا ۱
شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی اصولگرا ۱۰۸۶۸۱ ۱
پاکدشت فرهاد بشیری اصولگرا ۳۷۲۲۷ ۱
رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا ۳۹۴۲۹ ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

تا ساعت ۱۹.۱۵

محمدباقر قالیباف ۳۰
مصطفی میرسلیم
مرتضی آقاتهرانی
الیاس نادران
محسن دهنوی
محمود نبویان
احسان خاندوزی
محسن پیرهادی
اقبال شاکری
ابوالفضل عمویی
فاطمه رهبر
مجتبی توانگر
بیژن نوباوه
روح‌الله ایزدخواه
احمد نادری
عبدالحسین‌روح‌الامینی
نظام‌الدین موسوی
زهره الهیان
مالک شریعتی
مهدی شریفیان
رضا تقوی
سمیه رفیعی
علی یزدی‌خواه
علی خضریان
فاطمه قاسم پور
رضا تقی‌پور
مجتبی رضاخواه
غلامحسین رضوانی
زهره لاجوردی
عزت‌الله‌اکبری‌تالارپشتی
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه اصولگرا ۳۵۸۷۹ ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه اصولگرا ۲۹۸۰۹ ۱
بروجن حجت الاسلام امیرقلی جعفری اصولگرا ۱۱۸۶۳ ۱
لردگان حسین بامیری اصولگرا ۳۱۴۱۴ ۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اسفزار اصولگرا ۷۲۸۷۲ ۱
قائنات سلمان اسحاقی اصولگرا ۲۱۹۳۴ ۱
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی اصولگرا ۱۷۳۴۱ ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی اصولگرا ۳۷۳۳۴ ۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه حسین عباس زاده امامی اصولگرا ۲۳۳۱۶ ۱
مشهد و کلات حجت الاسلام نصرالله پژمانفر اصولگرا ۴۳۹۹۴۰ ۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا ۳۹۷۴۴۸
جواد کریمی قدوسی اصولگرا ۳۹۴۵۳۷
محمدحسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا ۳۹۳۱۹۷
فاطمه رحمانی اصولگرا ۳۰۹۵۱۲
گناباد محمد صفایی دلویی اصولگرا ۲۳۶۰۷ ۱
تربت حیدریه محسن زنگنه اصولگرا ۵۶۷۰۶ ۱
درگز حسن رزمیان مقدم مستقل ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد جواد نیک بین اصولگرا ۲۹۴۸۷ ۱
نیشابور احسان ارکانی اصولگرا ۷۳۸۱۸ ۲
هاجر چنارانی اصولگرا ۴۷۸۳۹
خواف و رشتخوار حجت‌الاسلام غلامرضا احمدپور اصولگرا ۶۳۰۰۰ ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده هاشمی اصولگرا ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی اصغر عنابستانی اصولگرا ۸۰۰۲۸ ۲
بهروز محبی مستقل ۶۷۵۸۲
قوچان و فاروج علی آذری اصولگرا ۴۴۰۳۳ ۱
تربت جام و تایباد جلیل رحیمی جهان آباد اصلاح‌طلب ۹۸۲۴۸ ۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد محمد پاکمهر اصولگرا ۲
محمد وحیدی اصولگرا
شیروان علی جدی اصولگرا ۲۴۷۲۴ ۱
اسفراین امان الله حسین پور اصولگرا ۱۹۳۱۲ ۱
خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون سید کریم حسینی اصولگرا ۹۹۱۰۶ ۳
مجتبی یوسفی اصولگرا ۶۵۹۲۳
احمد سراج/ شبیب جوبجری دور دوم
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری ۳۰۴۳۰ ۱
شوش محمد کعب عمیر ۲۳۳۵۸ ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۳۳۹۰۲ ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا ۳۱۸۵۳ ۱
مسجد سلیمان، لالی،هفتگل و اندیکا ورناصری قندعلی ۳۷۴۱۱ ۱
دزفول سیداحمد آوایی مستقل ۹۹۱۰۴ ۱
رامهرمز ابراهیم متینیان اصولگرا ۲۴۵۱۳ ۱
خرمشهر سید لفته احمد نژاد اصولگرا ۹۶۳۸ ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱۲۵۵۵ ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا ۱۹۵۸۹ ۱
آبادان سیدمحمد مولوی اصولگرا ۳۵۰۰۵ ۳
جلیل مختار مستقل ۱۹۸۴۲
سید مجتبی محفوظی اصولگرا ۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک عبداله ایزدپناه اصولگرا ۱
بهبهان محمد طلا مظلومی اصولگرا ۱۸۰۲۸ ۱
زنجان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم مصطفی طاهری اصولگرا ۵۹۶۰۳ ۲
مهدی باقری/ نبی‌الله محمدی دور دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیه حجت‌الاسلام حسن شجاعی اصولگرا ۱۹۴۵۴ ۱
خدابنده سید البرز حسینی اصولگرا ۳۰۸۵۲ ۱
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی اصلاح طلب ۱۷۷۶۳ ۱
سمنان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو اصولگرا ۳۲۴۱۱ ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا ۳۴۰۸۳ ۱
دامغان علی‌اکبر علیزاده اصولگرا ۱۱۰۲۱ ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا ۱۳۱۳۰ ۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان حسینعلی شهریاری اصولگرا ۶۵۰۳۲ ۲
فداحسین مالکی اصولگرا ۶۳۲۷۷
خاش، نصرت‌آباد،

میرجاوه و کورین

اسماعیل حسین زهی مستقل ۴۳۱۴۸ ۱
سراوان ملک محمد فاضلی مستقل ۴۳۵۳۰ ۱
زابل محمد سرگزی اصولگرا ۷۶۶۸۴ ۲
حبیب الله دهمرده اصولگرا ۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارک معین‌الدین سعیدی مستقل ۹۰۸۶۳ ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان اصولگرا ۲۲۹۹۰ ۱
فارس
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا ۲۸۸۴۷ ۱
شیراز علیرضا پاک فطرت اصولگرا ۱۹۳۷۹۰ ۴
روح الله نجابت اصولگرا ۱۲۲۸۰۷
جعفر قادری اصولگرا ۱۱۶۶۸۴
ابراهیم عزیزی اصولگرا ۱۱۴۳۲۹
لامرد و مهر سید موسی موسوی اصولگرا ۳۷۷۳۶ ۱
داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری اصولگرا ۱
خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری اصولگرا ۳۷۷۷۱ ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی اصولگرا ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اصولگرا ۲۶۳۰۶ ۱
لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده اصلاح‌طلب ۲۸۳۹۹ ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی اصولگرا ۳۹۹۴۰ ۱
اقلید مسلم صالحی مستقل ۱۴۵۸۰ ۱
سپیدان وبیضاء محسن علیزاده اصولگرا ۱
رستم و ممسنی مجید انصاری اصولگرا ۵۰۰۰۸ ۱
کازرون فریدون عباسی اصولگرا ۱
فسا حجت الله فیروزی اصولگرا ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین اصولگرا ۱
قزوین
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک فاطمه محمدبیگی اصولگرا ۱۰۸۹۲۴ ۲
لطف الله سیاهکالی مرادی اصولگرا ۸۳۵۵۵
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا ۲۶۰۴۵ ۱
بوئین‌زهرا  روح الله عباسپور اصولگرا ۳۷۵۸۹ ۱
قم
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی فراهانی اصولگرا ۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری اصولگرا
علیرضا زاکانی اصولگرا
کردستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی / ‏‬ مهدی زندیان (دور دوم) ۱
مریوان و سروآباد شیوا قاسمی پور ۸۵۲۸ ۱
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل ۳۴۴۳۹ ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی مستقل ۱۷۱۹۶ ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران مهدی فرشادان مستقل ۳۵۷۱۶ ۲
محسن فتحی مستقل ۳۲۵۱۸
کرمان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا ۱۳۰۱۹۵ ۲
محمدمهدی زاهدی اصولگرا ۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی اصولگرا ۱۲۹۱۲۷ ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکرالهی اصولگرا ۱۰۵۱۴۷ ۱
جیرفت و عنبرآباد ذبیح‌اله اعظمی ساردوئی اصلاح طلب ۵۲۲۰۲ ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی اصولگرا ۱۸۰۰۲ ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری مستقل ۴۸۸۶۴ ۱
شهربابک مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصولگرا ۱۳۳۵۰ ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی اصولگرا ۵۳۷۸۸ ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی اصولگرا ۴۴۴۵۳ ۱
کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب مجتبی بخشی پور/ نادر نادری دور دوم ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی اصولگرا ۱
سنقر و کلیایی سیدجواد حسینی‌کیا اصولگرا ۱۰۹۳۵ ۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری مستقل ۲۷۸۰۱ ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی مستقل ۱
کرمانشاه عبدالرضا مصری اصولگرا ۳
محمد رشیدی اصولگرا
سلمان محمدی/ ابراهیم عزیزی دور دوم
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا ۱
کهگیلویه و بهمئی سید محمد موحد اصولگرا ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب ۱
گلستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت الله نوروزی اصولگرا ۳۵۹۰۷ ۱
گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر مستقل ۳۱۸۲۶ ۱
رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری اصلاح طلب ۳۸۶۱۵ ۱
کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ای ری مستقل ۱
مینودشت و کلاله رضا آریان پور اصلاح طلب ۴۲۹۴۷ ۱
گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی اصولگرا ۲
غلامرضا منتظری
گیلان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا غلامرضا مرحباء مستقل ۱۴۸۳۴ ۱
فومن و شفت خلیل بهروزی فر اصولگرا ۴۷۸۵۱ ۱
لنگرود پرویز محمدنژاد مستقل ۲۲۶۳۳ ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال حسن محمدیاری اصولگرا ۳۰۸۲۷ ۱
لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی میکال مستقل ۱۸۶۲۰ ۱
صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش مستقل ۲۸۱۷۶ ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصلاح طلب ۱۶۷۳۵ ۱
رودسر و املش محمد صفری ملک‌میان اصولگرا ۲۵۴۷۴ ۱
آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی اصولگرا ۱۳۹۴۸ ۱
رودبار مهرداد گودرزوند چگینی مستقل ۱۶۱۹۹ ۱
رشت جبار کوچکی نژاد اصولگرا ۵۰۶۸۵ ۳
سیدعلی آقازاده اصولگرا ۴۷۰۵۷
محمدرضااحمدی‌سراوانی اصولگرا ۳۳۹۹۲
لرستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد مهرداد ویس کرمی اصولگرا ۳۸۰۷۷ ۲
مرتضی محمودوند اصولگرا ۴۳۸۳۴
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی مستقل ۲۹۴۴۶ ۱
کوهدشت و رومشکان حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی مستقل ۶۲۰۵۵ ۱
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا ۲۹۳۸۱ ۱
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا ۲۸۴۳۰ ۱
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا ۲۴۹۱۶ ۱
بروجرد عباس گودرزی اصولگرا ۴۹۱۶۰ ۲
فاطمه مقصودی مستقل ۱۷۸۹۴
مازندران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل علی کریمی اصولگرا ۵۳۶۶۶ ۲
مهدی سعادتی اصولگرا ۵۱۰۶۲
ساری و میاندرود منصور علی زارعی اصولگرا ۶۶۲۲۵ ۲
علی بابایی کارنامی مستقل ۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی اصلاح طلب ۲۴۰۹۲ ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی اصولگرا ۵۷۹۴۵ ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی پور اصولگرا ۵۷۹۵۱ ۱
بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده اصولگرا ۳۰۴۳۰ ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه مستقل ۳۵۳۴۷ ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار کمال علیپور اصولگرا ۵۷۴۷۶ ۲
کیوان مرادیان اصولگرا ۶۱۸۵۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی اصولگرا ۴۴۹۷۳ ۱
مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب علی اکبر کریمی اصولگرا ۷۶۲۶۶ ۲
محمدحسن آصفری مستقل ۵۴۹۲۱
شازند محمود احمدی بیغش اصولگرا ۲۴۴۵۲ ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا ۱۰۴۷۱ ۱
ساوه و زرندیه محمد سبزی اصولگرا ۲۷۵۴۴ ۱
خمین علیرضا نظری اصولگرا ۱۵۱۵۷ ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمالخانی مستقل ۱۳۷۵۲ ۱
هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی اصولگرا ۱۰۳۴۷۰ ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی احمد مرادی مستقل ۱۶۷۰۸۴ ۳
منصور آرامی مستقل ۸۷۸۷۰
محمد آشوری اصولگرا ۹۳۸۴۲
بندرلنگه، بستک، پارسیان احمد جباری اصولگرا ۳۰۷۰۲ ۱
همدان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح طلب ۱۹۸۶۵ ۱
اسدآباد کیومرث سرمدی واله اصولگرا ۳۶۱۱۱ ۱
نهاوند علیرضا شهبازی مستقل ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری اصولگرا ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا ۱۶۲۵۸ ۱
ملایر احد آزادیخواه اصولگرا ۳۶۴۷۸ ۲
هادی بیگی نژاد اصولگرا ۲۲۰۶۲
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی اصولگرا ۲
‏‬احمد حسین فلاحی اصولگرا
یزد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار اصولگرا ۱۰۵۵۴۹ ۱
اردکان دشتی اردکانی مستقل ۱۵۸۴۸ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمدرضا صباغیان بافقی اصولگرا ۲۶۸۶۵ ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی اصولگرا ۲۰۲۸۶ ۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان ۱
کلیمیان‌ ۱
ارامنه شمال ۱
آشوری ۱
ارامنه جنوب ۱

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


3 + 6 =

theme