خانه / اطلاع رسانی / اعطای تبلت و گوشی هوشمند در قالب کالا کارت به دانشجویان

اعطای تبلت و گوشی هوشمند در قالب کالا کارت به دانشجویان

اعطای تبلت و گوشی هوشمند در قالب کالا کارت به دانشجویان / امکان استفاده مجدد ازکالا کارت بعد از تسویه کالای نخست

اعطای تبلت و گوشی هوشمند در قالب کالا کارت به دانشجویان / امکان استفاده مجدد ازکالا کارت بعد از تسویه کالای نخست

دکتر محمدرضا زمانی گفت: تبلت و گوشی هوشمند مورد نیاز دانشجویان دانشگاه پیام نور برای بهره مندی از کلاس های الکترونیکی در قالب کالا کارت اعطا می شود.
به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه پیام نور امروز در مراسم امضای تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران با عنوان اینکه حل مشکلات دانشجویان در اقصی نقاط کشور برای دسترسی به ابزارهای الکترونیکی مهم ترین دغدغه ما از زمان شیوع بیماری کروناست، افزود: با امضای این تفاهم نامه که برای اولین بار در کشور اتفاق افتاده است، دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان از کالاها و خدمات کالاکارت با کارمزد ۲-۴ درصد بهره مند شوند.
وی با اشاره به نحوه بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه کالاکارت اظهار داشت: دانشجویان در این طرح نیازی به سپرده گذاری ندارند و می توانند برای خرید کالای مورد نظر خود از تسهیلات قرض الحسنه آنی استفاده کرده و در دوره های ۶، ۹، و ۱۲ ماهه نسبت به بازپرداخت این تسهیلات اقدام نمایند.
وی از امکان استفاده مجدد از کالاکارت بعد از تسویه کالای نخست خبر داد و  یادآور شد: در این تفاهم نامه، دانشجویان می توانند پس از خرید کالای مورد نظر و بازپرداخت اقساط آن به طور کامل، درخواست مجدد خود را برای دریافت کالای دیگر اعلام نمایند.
دکتر زمانی اظهار داشت: با شروع بیماری کرونا، آموزش های الکترونیکی به سرعت در دانشگاه پیام نور تقویت شد به طوری که در ترم تابستان گذشته، ۱۰۰ درصد دروس به صورت الکترونیکی در استانها ارائه شد و در ترم جاری هم تمامی کلاس های تئوری به صورت الکترونیکی خواهد بود.
وی دسترسی دانشجویان به تجهیزات را مهم ترین دغدغه خانواده ها در ترم گذشته دانست و گفت: خوشبختانه با خدماتی که کالا کارت بانک مهر ارائه می دهد، دانشجویان دانشگاه دولتی پیام نور می توانند علاوه بر تسهیلات وام قرض الحسنه شهریه که تا سقف ۲۰میلیون تومان مانند سال گذشته به قوت خود باقی است، لوازم مورد نیاز خود از قبیل، لب تاب، گوشی هوشمند ، تبلت، کامپیوتر و .. را از فروشگاه های طرف قرارداد بانک مهر تهیه و با کارمزد ۲ تا ۴ درصد طی یکسال پرداخت کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این تفاهم نامه در ۲ بخش تنظیم شده است، اظهار داشت: بخش دوم این تفاهم نامه ویژه کارکنان اداری و علمی دانشگاه پیام نور است که می توانند تا سقف ۳۰ میلیون تومان از کالا و خدمات کالا کارت بانک مهر با کارمزد ۲- ۴ درصد بهره مند شوند.
وی در پایان اظهار داشت: در هر دو بخش این تفاهم نامه، دانشجویان و کارکنان می توانند به محض دریافت کالاکارت نسبت به خرید کالا اقدام نموده و بازپرداخت اقساط از یک ماه بعد آغاز خواهد شد.
اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز امضای این تفاهم نامه با دانشگاه پیام نور را افتخاری بزرگ دانست که طی تداوم گسترش خدمات قرض الحسنه بانک مهر به نیازمندان تحقق یافته است.
وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران از ۲ سال گذشته خدمات خود را در حوزه معیشت تعریف کرده و در حوزه های اشتغالزایی نیز گسترش داده است، و امسال هدف اصلی به سمت رونق کسب و کار فروشندگان و تولیدکنندگان داخل سوق داده شده است.
وی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت اجتماعی و حمایت از تولید داخلی کالا و خدمات ایرانی، در چارچوب طرح های تسهیلاتی خود اقدام به ارائه خدمات نوین طرح کالا کارت به دانشجواین دانشگاه پیام نور می کند..
وی افزود: کالا کارت یک طرح خرید اقساطی کالاست که توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران طراحی شده و در این تفاهم نامه تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند از تسهیلات قرض الحسنه خرید کالا و خدمات ایرانی استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 + = 13

theme