خانه / اطلاع رسانی / بیش از ۱۳۰ برنامه فرهنگی‌هنری و ادبی در هفته ملی کودک برگزار خواهد شد

بیش از ۱۳۰ برنامه فرهنگی‌هنری و ادبی در هفته ملی کودک برگزار خواهد شد

c_300_250_16777215_10_images_83050.jpg

 

گرگان : ترکمن سسی – مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان گفت: بیش از ۱۳۰ برنامه فرهنگی‌هنری و ادبی در هفته ملی کودک برگزار خواهد شد .

 

محبوبه رجب نسب با اعلام این خبر افزود: برنامه‌های هفته ملی کودک امسال از روز ۱۶ مهر با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» و با محوریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز می‌شود و تا روز ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ادامه می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان، محبوبه رجب نسب از برگزاری بیش از ۱۳۰ برنامه‌فرهنگی‌هنری‌ادبی در استان خبر داد و گفت: هفته‌ی ملی و روز جهانی کودک فرصت مغتنمی است تا توجه مسوولان  نسبت به مسائل و نیازهای این قشر از جامعه معطوف شود.
مدیرکل کانون گلستان با توجه به وضعیت انتشار همه‌گیری بیماری کرونا و محدودیت‌ها، توجه به شرایط رنگ‌بندی شهرستان‌ها را مهم‌ترین عامل در تصمیم‌گیری برای مجازی یا حضوری بودن برنامه‌ها‌ دانست.
وی با اشاره به شعار این هفته، اظهار داشت: تکیه بر شادی، نشاط و بازی از جمله نکته‌های مهمی است که این رویداد بر آن تاکید دارد و با این نگاه است که برگزاری ویژه‌برنامه‌های متنوعی با اهداف این رویداد تعریف شده است.
اجرای امداد فرهنگی با عنوان طرح هزاران لبخند در روستاهای مناطق کمترتوسعه یافته، برنامه‌ی استانی نمایشنامه‌خوانی اعضای مراکز فرهنگی‌هنری، بازی‌های کودکانه‌ی مرکز علی‌آبادکتول، مسابقه‌ی بزرگ خاطره نویسی از ایام کودکی کانون کلاله، یک روز یک لبخند گرگان دو، زنده باد کودکی در مجتمع فرهنگی هنری گرگان، مسابقه عکاسی لبخندها در دلند، «کودک، سلامت، زندگی» کانون گمیشان، دست‌ها و لبخندها در کانون کردکوی، رنگین کمان امید در بندرترکمن، یک چوب ،یک نمایش در آق‌قلا، نمایشگاه آثار اعضا با عنوان روزنه در مراوه تپه، قصه گویی شبانه کانون مینودشت، مهرواره‌ی قصه‌ها را بازی کنیم کانون شماره دو گنبدکاووس، شیرین مثل قند گرگان دو، آرزوهای من کانون گالیکش، جشن لبخند رامیان، گفت‌وگو با کودکان و نوجوانان برگزیده و پخش از رسانه ملی، جشن کودکان ،آینده سازان آزادشهر، رامیان و علی آباد کتول، خواندن بیانیه در نماز جمعه و …. از جمله برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان در هفته ملی کودک خواهد بود.

c_300_250_16777215_10_images_83048.jpg

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


6 - = 1

theme