خانه / اطلاع رسانی / امام جمعه آق قلا تاکید کرد؛استاندار گلستان از ظرفیت اقوام و نخبگان استفاده کند/ برای حل مشکلات باید وحدت و انسجام وجود داشته باشد

امام جمعه آق قلا تاکید کرد؛استاندار گلستان از ظرفیت اقوام و نخبگان استفاده کند/ برای حل مشکلات باید وحدت و انسجام وجود داشته باشد

میرزاعلی گفت: از وزیر کشور و سایر مسئولان انتظار داریم از نخبگان و شایستگان و اقوام مختلف استفاده شود تا تعامل و همکاری بیشتری اتفاق بیفتد.

به گزارش گلستان ما، آخوند عبدالحی میرزاعلی ظهر امروز در آیین معارفه استاندار گلستان اظهار کرد: از همه مسئولان که در رفع محرومیت تلاش می کنند تقدیر و تشکر می کنم.

امام جمعه آق قلا ادامه داد: بنا به فرموده امام جعفر صادق (ع) هر فردی که مشکلات مردم را حل کند بهتر از این است که هفت دور طواف خانه خدا کرده باشد.

آخوند میرزاعلی به هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام اشاره کرد و گفت: وحدت نباید به یک هفته خلاصه شود و باید در طول سال وحدت داشته باشیم.

وی افزود: اگر می خواهیم پرچم اسلام در جای جای دنیا به اهتزاز در بیاید باید انسجام ملی در همه زمینه ها داشته باشیم و نباید وحدت ما تنها در حوزه دین و فقهی باشد و باید در همه زمینه ها وحدت رویه داشته باشیم و چه در اجتماع و کارهای فرهنگی باید تعامل کنیم.

این مقام مسئول ابراز داشت: بنده به عنوان طلبه اهل سنت از خدمات نظام تقدیر و تشکر می کنم و از وزیر کشور و سایر مسئولان انتظار داریم از نخبگان و شایستگان و اقوام مختلف استفاده شود تا تعامل و همکاری بیشتری اتفاق بیفتد.

آخوند میرزاعلی  به سیل سال ۹۸ اشاره کرد و ابراز داشت: خدمات بی شماری از سوی نظام و دولت در مناطق سیل زده آق قلا و اهل سنت نشین انجام شد که این اقدامات قابل ستایش و سپاس گذاری است.

وی خطاب به استاندار جدید گلستان گفت: زنگانه از فرزندان این استان است و شناخت کافی به ظرفیت های استان گلستان دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


7 - 3 =

theme