خانه / اطلاع رسانی / نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی: مدیران گلستان در مسیر محرومیت زدایی پرتلاش باشند/ بالندگی کشور در گرو بکارگیری جوانان

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی: مدیران گلستان در مسیر محرومیت زدایی پرتلاش باشند/ بالندگی کشور در گرو بکارگیری جوانان

منتظری گفت: انتظار است که استاندار گلستان از مدیران بخواهد آستین همت را بیش از گذشته بالا بزنند و غبار محرومیت را بیش از گذشته بزدایند.

به گزارش گلستان ما، غلامرضا منتظری ظهر امروز در آیین معارفه استاندار گلستان اظهار کرد: باید نگاه کنیم از نظر فنی و تخصصی پیش از ما چه اقدامی انجام شده و نقاط قوت و ضعف کجا است و خشت بعدی را در مسیر توسعه باید در کجا بنا نهیم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید قدردان تلاش هایی که پیش از ما انجام شده باشیم و از سوی مجمع نمایندگان استان گلستان از تلاش هادی حق شناس، استاندار سابق گلستان تشکر می کنم و در هیچ مسیری ما را تنها نگذاشتند و کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.

منتظری به انتصای زنگانه اشاره کرد و افزود: وی یک چهره ولایتمدار است و در خانواده ایثارگر رشد کرده و بالندگی رسیده و امروز به جایگاه رسیده که قصد دارد در یک ماموریت بزرگ کار را آغاز کند.

وی افزود: انتظار است که استاندار گلستان از مدیران بخواهد آستین همت را بیش از گذشته بالا بزنند و غبار محرومیت را بیش از گذشته بزدایند.

این مقام مسئول ابراز داشت: همه اقدامات مدیران برای توسعه استان اثر گذار است و نباید هیچ کاری را با سهل انگاری پیش ببرند.

منتظری بابیان اینکه هیچ وقت مشخص نیست پنجره فرصت چه زمانی بسته می شود و تا زمان مسئولیت باید پرتلاش مدیران استان حاضر شوند، افزود: کشور دچار روزمرگی است و استاندار رئیس جمهور یک دولت کوچک است و اگر بنا است به جایی برسیم باید با جدیت عمل کنیم و استانداران باید چشم انداز پنج ساله براساس اسناد بالادستی در جمع اصحاب رسانه و نخبگان رونمایی کنند.

وی ابراز داشت: زنگانه نخستین استاندار گام دوم انقلاب اسلامی  در استان گلستان است و برای اینکه به بالندگی برسیم باید به به کارگیری از جوانان نخبه و کارآمد توجه شود.

نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: استاندار گلستان بدون توجه به خطوط سیاسی باید از همه ظرفیت ها برای بالندگی استان گلستان استفاده کند، امروز خرمشهرهای متعددی در عرصه اقتصاد و فرهنگ و سیاست پیش رو داریم و باید از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


6 + = 11

theme