خانه / اطلاع رسانی / معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان: مشکلات گلستان با گفتمان سازنده پیگیری شد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان: مشکلات گلستان با گفتمان سازنده پیگیری شد

مکتبی گفتمان سازنده را از مهمترین رویکردهای مسئولان استان دانست و گفت: در مسیر حل مشکلات استان گلستان با گفتگو اقدام می کنیم و با این گفتمان توانستیم دو انتخابات را در سایه سیل و کرونا و در سال اخیر تحریم و کرونا برگزار کردیم که با مشارکت بیش از ۶۰ درصد شهروندان محقق شد.

به گزارش گلستان ما، احسان مکتبی ظهر امروز در آیین معارفه استاندار گلستان اظهار کرد: در ایام وحدت شاهد آن هستیم سیاست مدار حق گرا هادی حق شناس جای خود را به مدیر متخصص و شریف علی محمد زنگانه می سپارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان ادامه داد: وظیفه اصلی وزارت کشور حفظ امنیت و برگزاری انتخابات است و در این مسیر اصلی ترین ماموریت ما ارائه خدمت صادقانه به همه شهروندان بوده و است.

مکتبی یادآور شد: در مسیر حل مشکلات استان گلستان با گفتگو اقدام می کنیم و با این گفتمان توانستیم دو انتخابات را در سایه سیل و کرونا و در سال اخیر تحریم و کرونا برگزار کردیم که با مشارکت بیش از ۶۰ درصد شهروندان محقق شد.

وی افزود: با همدلی و همراهی استاندار محترم و همکاری فرمانداران شاهد آن بودیم که جزو ۶ استان برتر در حوزه میزان مشارکت در انتخابات باشیم و کمترین اعتراض با توجه به تحریم و فشارهای اقتصادی دشمنان در استان شاهد بودیم.

این مقام مسئول بیان کرد: با حضور فعال ۵۰ سمن و تشکیل خانه احزاب سند همراهی برای استان گلستان در تشکل های مدنی ما به شمار می رود.

مکتبی یادآور شد: در استان گلستان اگر آرامشی وجود دارد مدیون همه بزرگان قومی ترکمن، شیعه و فارس و همه لایه های اجتماعی مانند نماینده ولی فقیه در استان گلستان و ائمه جماعات و روحانیون است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 7 = 2

theme