تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / حاجی گلدی کر:تفکر من تفکر بسیجی و خادم مردم هستم

حاجی گلدی کر:تفکر من تفکر بسیجی و خادم مردم هستم

حاجی گلدی کر در مراسم تودیع خود و معارفه فرماندار شهرستان آق قلا ضمن ارائه گزارش مفصلی از اقدامات گفت: اصلی ترین مولفه اینجانب در کارها سرلوحه قرار دادن وحدت حول محور ولایت ، همدلی بین دستگاه های اجرایی و ائمه جمعه و اعضای شورای تامین بود.

وی افزود: با تلاش های این عزیران و در سایه وحدت اکنون امنیت و احساس امنیت در شهرستان بسیار بالاست و من قدردان همه مسئولین و مردم شریف شهرستان هستم.
کر اضافه کرد: تمام تلاش این بود که کار و تلاش بدون حاشیه انجام شود و رعایت اصول برنامه ریزی در کارها در اولویت کارهای من بود و در همین راستا نیز سند توسعه شهرستان تنظیم شده است و استراتژی رشد و توسعه شهرستان نیز تعریف شده است.
وی افزود: با وجود تحریم ها توانستیم بسیاری از کارهای زیربنایی شهرستان را انجام بدهیم و اولویت های توسعه شهرستان شناسایی شده است .
کر در پایان تاکید کرد: امروز دشمن در دو بعد اقتصادی و فرهنگی به جنگ مردم ایران آمده است و ما باید تلاش کنیم در هر دو جبهه با توطئه های دشمن به مقابله برخیزیم.
وی در پایان سخنانش ضمن آرزوی توفیق به آقای الیاس هیوه چی فرماندار جدید شهرستان ، از همکاری همه جانبه مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان به ویژه کارکنان فرمانداری تقدیر و تشکر کردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


4 - 1 =

theme