تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / معاون سیاسی استاندار:توسعه محوری ملاک انتخاب فرمانداران بوده است

معاون سیاسی استاندار:توسعه محوری ملاک انتخاب فرمانداران بوده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: در انتخاب فرمانداران مسائل سیاسی را دخیل نکردیم بلکه اولویت انتخاب فرمانداران توسعه محور بودن آنها است.

“علی اصغر طهماسبی” در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان آق‏قلا اظهار داشت: فرماندارانی را انتخاب کرده ایم که توسعه محور بوده و بتوانند در زمینه ایجاد اشتغال پایدار در استان گامهای مثبتی بردارند.
وی خاطرنشان کرد: پرهیز از هرگونه افراطی گری نگاه مسئولین کشور و استان است که مورد تأکید مقام معظم رهبری می باشد، لذا ممکن است هر کدام از ما دارای نظر و نگاه متفاوتی باشیم اما نقطه نظرات شخصی خود را در امور اداری و مدیریتی دخیل نخواهیم کرد.
طهماسبی با تأکید بر داشتن نگاه اعتدالی در همه امور مدیریتی، اذعان کرد: حفظ فضای تدبیر و امید در کنار ایجاد نشاط عمومی از دستاوردهای دولت یازدهم است که فرمانداران باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
وی با بیان اینکه امروز دشمن در کمین جوانان ما نشسته و لحظه ای غفلت برای ما جبران ناپذیراست بیان داشت: فرمانداران به این نکته توجه داشته باشند که با توجه به ظرفیت های بالای استان در تمام سطوح کشاورزی، گردشگری، صنعتی و … ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان را اولویت کاری خود قرار دهند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان، وحدت موجود در استان گلستان را ستودنی دانست و افزود: امروز با وجود همه مؤلفه های قومیتی، دینی و فرهنگی، مردم استان گلستان زندگی مسالمت آمیز و برادرانه ای در کنار هم دارند که نه تنها در کل کشور بلکه درسرتاسر جهان نیز مثال زدنی و قابل تقدیر است.
وی تغییر و تحولات را ذات هر تشکیلاتی دانست و گفت: فرمانداران توجه داشته باشند که وامدار هیچ جریان سیاسی نیستند، بلکه همه ما خود را تنها وامدار مردم می دانیم.
طهماسبی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور درخشان خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گزینه های روی میز امریکا را زیر پا گذاشتند و بار دیگر وفاداری خود را به امام راحل، مقام معظم رهبری و آرمانهای شهدا نشان داده و به رخ مستکبران کشیدند.
وی یادآور شد: امروز به همت ملت غیور این سرزمین ظرفیتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی آنقدر بالا و تعیین کننده است که دشمن برخلاف مناسبات سیاسی و بین المللی، از حضور نمایندگان ایران در کنفرانس ژنو ۲ در خصوص مسائل سوریه ممانعت بعمل می آورد و این نشاندهنده ضعف و ترس آنها از اقتدار و اثرگذاری جمهوری اسلامی ایران در جهان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: امروز مذاکرات بین ایران و ۱+۵ با نظر مقام معظم رهبری صورت می گیرد و تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی به هیچ عنوان از حقوق به حق ملت و کشور کوتاه نخواهند آمد.
در این آیین “الیاس هیوه چی” به عنوان فرماندار جدید شهرستان آق قلا معارفه شد و از زحمات “حاج گلدی کر” فرماندار پیشین تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 5 = 2

theme