تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / هیوه چی فرماندار شهرستان اق قلا : توسعه و پیشرفت نیازمند کمک ، همکاری ، همدلی و وحدت تمامی مسئولین و مردم می باشد

هیوه چی فرماندار شهرستان اق قلا : توسعه و پیشرفت نیازمند کمک ، همکاری ، همدلی و وحدت تمامی مسئولین و مردم می باشد

 

 
 
فرماندار شهرستان آق قلا در آیین تودیع و معارفه خود گفت: توسعه و پیشرفت نیازمند کمک ، همکاری ، همدلی و وحدت تمامی مسئولین و مردم می باشد.

الیاس هیوه چی اضافه کرد : امنیت و سلامت بستر توسعه می باشد که باید سرلوحه کارها قرار گیرد. اگر امنیت در جامعه ای نباشد نمی توانیم خیلی از مقلوله های توسعه را برقرار نماییم. سلامت بخشی است که انسان را می تواند به عنوان محور توسعه پایدار معرفی نمایند.

وی افزود : مدیریت پایداری که در هر جامعه برقرار باشد می تواند بر روی این دو مقوله امنیت و سلامت اثر گذار باشد و سایر برنامه های توسعه را افزایش دهد. 

هیوه چی ادامه داد : احساس مسئولیت در هر شغلی و منصبی بسیار مهم است . مسئولیت های کوچک است که اجزای تشکیل دهنده مسئولیت های بزرگ را می دهند. استاندار گلستان بارهای در صحبت های خود اعلام کرده است که مسئولیت ما در شهرستان ها باید برنامه محور باشد و به خروجی مطلوب برسد و مردم نیز باید این را احساسکنند.

وی در پایان گفت : توسعه و پیشرفت نیازمند کمک ، همکاری ، همدلی و وحدت تمامی مسئولین و مردم می باشد. ما نیز این پرچم توسعه را بر زمین نخواهیم گذاشت و انشاا… بتوانیم پرچم توسعه کشور را همیشه پایدار نگه داریم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


3 - = 1

theme