تیتر اخبار

کر فرماندار شهرستان آ ق قلا؛

مردم ولایت مدار ایران اسلامی ثابت کردند که هرجا نیاز به حضور است و حماسه می آفرینند.

فرماندار شهرستان آق قلا در همایش بزرگ حامیان ولایت در جمع بسیجیان این شهرستان گفت: وظیفه همه عاشقان ولایت این است که با حضور پرشور در انتخابات آتی حماسه ی دیگری را خلق نمایند و نقش برجسته داشته باشند. حاجی گلدی کر به پیام نوروزی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب هرسال کشور اسلامی مان را با پیام نوروزی خود مزین می کنند و چندین سال است که پیام های مقام معظم رهبری ارتباط تنگاتنگی باهم دارد. وی افزود: مقام معظم رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی عنوان کردند و وظیفه همگانی مردم را مشخص کردند . فرماندار شهرستان آق قلا اضافه کرد: مردم ایران اسلامی حماسه های زیادی را در تاریخ انقلاب به ثبت رساندند ، حضوربیش از ۲/۹۸ درصدی مردم در رفراندام جمهوری اسلامی در اول انقلاب  ، حماسه ۸ سال دفاع مقدس ، حماسه حضور مردم در مراسم ارتحال حضرت امام (ره) و حماسه ۹ دی حماسه هایی بود که مردم انقلابی ایران اسلامی در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند. کر افزود: مردم  ثابت کردند که هرجا نیاز به خلق حماسه در تاریخ انقلاب اسلامی است حضور داردند و پایبندی خود را به اصول و ارزش های انقلاب و اسلام نشان دادند. فرماندار شهرستان آق قلا اضافه کرد: اما امروز ما باید بنا به فرمایش نوروزی مقام معظم رهبری حماسه دیگری را بیافرینیم و جهت خلق این حماسه بایستی چند مولفه اساسی را در نظر بگیریم. وی افزود: یکی ازاین مولفه ها بصیرت و بصیرت افزایی است که تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد که نمونه عینی بی بصیرتی را در فتنه ۸۸ مشاهده کردیم و افرادی که دم از ولایت می زدند به دلیل بی بصیرتی مردود شدند. کر افزود: دومین مولفه اثرگذار داشتن نیت خالص و خلوص قلبی است و مردم به ویژه بسیجیان همیشه نشان دادند که با خلوص نیت در جهت پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام بر می دارند. فرماندار شهرستان آ ق قلا عمل به موقع و لحظه ای را سومین مولفه حماسه حضور دانستند و اضافه کردند: امروز مردم فهیم و انقلابی با هوشیاری و بصیرتی که دارند ، کوچکترین غفلتی را نمی پذیرند  و باید تمامی جوانب و مسائل را با افزایش بصیرت و آگاهی تحلیل کنیم تا مشکل ساز نباشد. وی اضافه کردند: چهارمین مولفه که اصلی ترین مولفه است و تمامی مولفه های را تحت تاثیر قرار داده است ولایت مداری است و باید گام به گام پیرو ولایت حرکت کنیم تا دچار لغزش نشویم. فرماندار در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: امسال مقام معظم رهبری انتخابات آتی را سرلوحه همه کارها قرار داده اند و این یک وظیفه همگانی است که هم حضور فعال و حداکثری داشته باشیم و فردی اصلح را انتخاب کنیم . کر اضافه کرد: در شرایط کنونی تمام تلاش دشمن این است که با دامن زدن به مسائل اقتصادی و ایجاد جنگ روانی حضور مردم در پای صندوق های رای را کمرنگ جلوه بدهد ولی مردم ولایت مدار ایران اسلامی  ثابت کردند که هرجا نیاز به حضور است و حماسه می آفرینند. وی تاکید کرد: دشمن و استکبار جهانی نمی خواهد کشور ایران اسلامی مان اعم از شیعه و سنی در راه پیشرفت قدم بردارد و نمی خواهد ایران اسلامی به عنوان یک الگو در جهان مطرح گردد بنابراین باید بسیار هوشیار باشیم و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری از این پیچ تاریخی عبور کنیم .

ب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسپی دژ  ؛در این مراسم سردار بابایی ، فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ضمن اشاره به لایه های تحریم دشمن گفت : دشمنان جمهوری اسلامی ایران تحریم های گوناگونی از قبیل ،هسته ای ، انرژی ، قطعات صنعتی ، پزشکی ، بانکی و پولی برای ایران اجرا کرده اند که در انتظار حصول اهداف خود از این تحریم ها می باشند.

فرمانده سپاه نینوا اضافه کرد : هدف از اجرای این تحریم ها ابتدا فراگیر کردن نارضایتی عمومی در سطح جامعه و سپس تجدید نظر مسئولین این نظام در خصوص سیاسیت های غرب به گونه ای که جمهوری اسلامی ایران در برابرخواسته های آنها تسلیم شوند.

وی افزود : آنهایی که نمی خواهند شاهد پیشرفت جمهوری اسلامی ایران باشند با ایجاد تحریم های گوناگون و مشکلات اقتصادی  و همچنین تلاش در ایجاد ناامنی در کشور ، قصد نا امید کردن مردم را داشته تا در انتخابات پیش روی شرکت نکنند . ولی تا به حال با هوشیاری مردم نتوانسته اند به این اهداف خود برسند.

وی همچنین با دعوت مردم به شرکت در انتخابات امسال گفت : باید اصلح ترین کاندید را انتخاب کنیم و لازمه این انتخاب ، ایجاد بصیرت و مقایسه کاندید با معیار های ولایتمداری ، شجاعت ، عدالت ، ساده زیستی ، حامی مظلوم بودن ، متدین و … می باشد.

سردار بابایی گفت : امروزه دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف کشیده اند و تمام قدرت خود را جهت جنگ اقتصادی با ایران به کار گرفته اند. که راه حل مبارزه با این جنگ همانی است که مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود بیان کرده اند و آن اقتصاد مقاومتی است.یعنی هر ایرانی یک تولید کننده باشد

وی در پایان با اشاره به اقدامان انجام شده در راستای اقتصاد مقاومتی در استان گفت : بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان با توزیع گسترده جوجه و همچنین بچه ماهی در سطح استان قصد دارد تا خانواده های ایرانی خود تولید کننده این محصولات باشند.همچنین اقدامات دیگری نیز در این زمینه در حال برنامه ریزی می باشد که در آینده اعلام خواهد شد.      منبع خبر سایت فرمانداری اق قلا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


7 + 8 =

theme