تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / شهرستان آق قلا آماده برگزاری انتخاباتی حماسی و باشکوه است .

شهرستان آق قلا آماده برگزاری انتخاباتی حماسی و باشکوه است .

فرماندار شهرستان آق قلا  گفت: مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات حماسی و باشکوه در این شهرستان آماده شده است.
حاجی گلدی کر در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان بیان کرد: مقام معظم رهبری امسال را سال   حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی  نامگذاری کرده اند  بنابراین امسال سالی مهم و سرنوشت‌سازی برای ملت ایران به شمار می‎رود.
وی اضافه کرد: مردم ولایت مدار ایران اسلامی در  انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا  با حضور حماسی و گسترده خود در پای صندوق‌های رای ، حماسه دیگری بر حماسه‌های خود خواهند افزود و موجب اقتدار و افتخار بیش از پیش کشور در عرصه جهانی خواهند شد.
کر با بیان اینکه مردم کشور حماسه‌سازان سال حماسه اقتصادی، حماسه سیاسی هستند، تصریح کرد: نقش مردم در تحولات سال جاری بسیار مهم و تاثیرگذار است، برهمین اساس باید بصیرت ، هوشیاری و آگاهی خود را بیش از پیش ارتقا دهند.
فرماندار شهرستان آق قلا خاطرنشان کرد: حضور حماسی و باشکوه مردم در انتخابات می‎تواند نقشه‌ها و تبلیغات روانی دشمن را خنثی کند و از این طریق مانع دست‌یابی دشمن به نقشه‌های شوم شوند.
وی در ادامه سخنانش بصیرت افزایی ،داشتن خلوص نیت ، لحظه شناسی و ولایت مداری را مهمترین مولفه های لازم تحقق حماسه عنوان کرد و افزود: انتخاب اصلح در جای جای کلام رهبری مشخص است بنابراین با نصب العین قراردادن بیانات  مقام معظم رهبری که پایه و اساس توسعه کشور است ان شاء ا… حماسه ساز خواهیم شد.
کر در ادامه از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: تمام موارد لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور و باشکوه در این شهرستان آماده و مهیا شده است.
وی از استقرار ۱۱۱ شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و گفت: ۲۵ شعبه اخذ رای برای شهر آق قلا ۵۷ شعبه برای بخش مرکزی ۴ شعبه شهر انبارالوم و ۲۵ شعبه اخذ رای برای بخش وشمگیر پیش بینی شده است که این تعداد شعب  شامل شعبه‌های اخذ رای ثابت و سیار است که حدود ۲۵۰۰ نفر عوامل اجرایی ، نظارت و بازرسی در برگزاری انتخابات همکاری خواهند کرد.
فرماندار شهرستان آق قلا، انتخابات را از مهمترین عرصه‌های حماسه سیاسی برشمرد و گفت: برگزاری یک انتخابات باشکوه می‎تواند گام مهمی در رشد و توسعه کشور چه در داخل و چه در عرصه بین‌المللی باشد.
کر در پایان گفت: مردم شهرستان در روز انتخابات با حضوری حداکثری برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات این شهرستان همانند انتخابات گذشته  به ثبت خواهند رساند. و با حضور حداگثری خود پایبندی خودرا به خون شهداء ،آرمان های امام راحل ومنویات مقام معظم رهبری اثبات خواهند کرد.  منبع خبر پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری اق قلا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 5 = 4

theme