تیتر اخبار
خانه / ورزشی / انتخاباتی با حضور علی کفاشیان : قاسم کوهستانی، رئیس هیئت فوتبال استان گلستان شد

انتخاباتی با حضور علی کفاشیان : قاسم کوهستانی، رئیس هیئت فوتبال استان گلستان شد

در مجمع انتخابات ریاست هیئت فوتبال گلستان که با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد، قاسم کوهستانی با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جدید این هیئت ورزشی انتخاب شد.

به گزارش گلستان ما ؛ مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال گلستان، بعدازظهر شنبه با حضور علی کفاشیان رئیس، حیدر بهاروند عضو هیئت رئیسه و اسدی مسئول امور استان های فدراسیون فوتبال و همچنین بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و اعضای مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان در گرگان برگزار شد.

محمدمهدی اورسجی، محمدحسن ایرجی، سید جواد حسینی، محمدرضا ذبیحی، قاسم کوهستانی، محمدرضا مازندرانی و سیدصادق موسوی هفت نامزد احراز ریاست هیئت فوتبال گلستان بودند که پیش از رای گیری اورسجی انصراف خود را اعلام کرد. حسینی، ذبیحی و مازندرانی نیز در مجمع حاضر نشدند تا این انتخابات با سه گزینه برگزار شود.

پس از رای گیری از ۲۹ رای ماخوذه، قاسم کوهستانی ۲۰ رای و صادق موسوی ۹ رای را به خود اختصاص دادند تا کوهستانی با کسب اکثریت آرا به مدت چهارسال به عنوان رئیس هیئت فوتبال گلستان انتخاب شود.

ضمن اینکه دو عضو مجمع (نماینده مربیان مرد و نماینده بازیکنان مرد) غایب بودند.کوهستانی حدود ۹ سال به عنوان رئیس هیئت فوتبال شهرستان آزادشهر فعالیت می کرده است.

پیش از این، قاسم برزمینی آخرین رئیس هیئت فوتبال گلستان بود که با انتخاب اعضای مجمع به این سمت دست یافت اما مرداد سال گذشته از سمت خود کناره گیری کرد. هیئت فوتبال گلستان از مردادماه سال ۹۳ تاکنون (۱۵ ماه) به سرپرستی عیسی اتراچالی اداره می شد.

اتراچالی نیز یکی از افرادی بود که بهمن سال گذشته نام خود را به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات مطرح کرد اما به دلایل نامعلومی چندماه پیش از انتخابات، انصراف خود را اعلام کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


+ 9 = 15

theme