تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / فرماندار در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آق قلا: آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است

فرماندار در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آق قلا: آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است

 فرماندار شهرستان آق قلا گفت: آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است.

ظهر  چهارشنبه ۲۹ دی ماه،نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور اعضای این شورا در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، “امانگلدی ضمیر” در این جلسه ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پرورش بر ضرورت تشکیل جلسات تاکید و حضور مدیران و مسئولین عضو این شورا در تمامی جلسات را ضروری دانست.

وی بر اهمیت اقامه نماز در مدارس و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی به لحاظ تقویت روحیه معنوی دانش آموزان تاکید نمود.

فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه بیان داشت:در برخی موارد که روستاها به صورت پایلوت انجام کار یا فعالیتی مشخص می شوند می توان از ظرفیت بخشداران و دهیاری های شهرستان به منظور ایجاد بستر مناسب در حوزه آموزش استفاده نمود.

وی بر استفاده از ظرفیت تشکل های معلمین و سازمانهای مردم نهاد این دستگاه در جهت ارتقاء سطح کیفی شورای آموزش و پرورش تاکید کرد.

“ضمیر” در خاتمه سخنان بیان داشت: آموزش و پرورش در آگاه سازی جامعه و پرورش نسلی فهیم و آگاه رسالتی سنگین و خطیر بر عهده دارد.جامعه نیازمند افراد با مسئولیت و کارآمد است ،نهاد خانواده و آموزش و پرورش در سالم سازی جامعه نقش اصلی را ایفا می کنند.

آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است

 

آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است

 

آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است

 

آموزش و پرورش خانواده ای بزرگ و از نهادهای تاثیر گذار در جامعه است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 1 = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme