تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / رئیس آموزش‌وپرورش آق‌قلا خبر داد : افزایش ۱۰۰ درصدی اسکان مسافرین نوروزی در آق قلا

رئیس آموزش‌وپرورش آق‌قلا خبر داد : افزایش ۱۰۰ درصدی اسکان مسافرین نوروزی در آق قلا


 

رئیس آموزش‌وپرورش آق‌قلا گفت : در ایام نوروز ۹۶ افزایش ۱۰۰ درصدی اسکان مسافرین نوروزی را در این شهرستان داشته‌ایم که این موضوع جای خوشحالی دارد.

به گزارش راه اسپی دژ، قدرت ا… نظری، رئیس آموزش‌وپرورش آق‌قلا در حاشیه اولین جلسه شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان به خبرنگار ما گفت : در ایام نوروز ۹۶ افزایش ۱۰۰ درصدی اسکان مسافرین نوروزی را در این شهرستان داشته‌ایم که این موضوع جای خوشحالی دارد که در این ایام آق‌قلا از گردشگری استان سهم خوبی را داشته است.

وی افزود : در نوروز سال ۱۳۹۶ مدارس و ستاد اسکان مسافرین نوروزی پذیرای ۲۰۴ خانوار فرهنگی و غیره بااستعداد ۱۰۶۷ نفر مهمان بوده‌اند که امیدواریم با برنامه‌ریزی بتوانیم این تعداد را در سال‌های آتی افزایش دهیم.

نظری در ادامه با تأکید بر اهمیت جایگاه معلم در جامعه گفت : برگزاری مراسمات مختلف در هفته معلم از برنامه‌های آموزش‌وپرورش است تا بتوانیم تقدیر کوچکی از زحمات معلم در تربیت فرزندانمان را انجام دهیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 2 = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme