تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / آق قلا هم صاحب کمربندی می شود

آق قلا هم صاحب کمربندی می شود

 
شهردار آق‎قلا از احداث کمربندی در بخش شرقی شهرستان آق‎قلا خبر داد و گفت: تملک حدود ۵۰ درصد از اراضی انجام شده است و در صورت توافق با مالکان اراضی این پروژه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عبدالرشید قرنجیک صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: مسافت کمربندی در بخش شرقی آق‎قلا حدود دو کیلومتر است، در صورت احداث کمربندی در این بخش از شهر، شاهد کاهش ترافیک خواهیم بود.

وی بیان کرد: روزهای پنج‎شنبه شرایط حادی از لحاظ ترافیکی برای شهرستان آق‎قلا اتفاق می‎افتد چرا که پنج‎شنبه بازار در شمال آق‎قلا قرار دارد و مردم برای رفتن به این بازار هفتگی مجبور هستند از هسته مرکزی شهر عبور کنند که در این شرایط ترافیک سنگینی در میدان وحدت، میدان اصلی شهر به وجود می‎آید.

تعریض پل باهنر آق‎قلا در انتظار تخصیص اعتبار

شهردار آق‎قلا با بیان اینکه تعریض پل باهنر می‎تواند مشکلات ترافیکی در میدان اصلی در روزهای پنج‎شنبه را رفع کند، افزود: پل باهنر تعریض ۶ متر و نیم نیاز دارد که از نظر اجرایی حدود ۹۵ درصد کار به اتمام رسیده است.

قرنجیک خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلاتی از جمله عدم تأمین منابع مالی پروژه و بدهکاری به پیمانکار حدود هشت ماه این پروژه معطل مانده است.

وی بیان کرد: قبل از سال جدید یکسری رایزنی‎‎ها با سازمان برنامه و بودجه و سازمان همیاری شهرداری‎های استان برای تأمین منابع مالی برای اتمام تعریض پل باهنر انجام دادیم که طی آن جلسات تا سه هفته دیگر عملیات اجرایی برای اتمام تعریض پل باهنر آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 + = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme