تیتر اخبار
خانه / اطلاع رسانی / امام جمعه اهل سنت آق قلا: دشمنی کشورهای بیگانه به کشورمان به خاطر وجود اسلام است

امام جمعه اهل سنت آق قلا: دشمنی کشورهای بیگانه به کشورمان به خاطر وجود اسلام است

امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت: برخی از کشورهای بیگانه فقط به خاطر اینکه پیرو دین اسلام هستیم با ما دشمنی دارند، باید این دین را بیش از پیش تقویت کنیم.

به گزارش گلستان ما به نقل از طوبی گلستان؛ آخوند عبدالحی میرزا علی در دیدار با حجه الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی اظهار کرد: اخیراً در فضاهای گوناگون مشاهد می شود که دشمنان اسلام دست از دشمنی خود در مقابل اسلام بر نمیدارند، و میخواهند فقط با ایجاد اختلاف بین علمای شیعه و سنی تشنج ایجاد کنند.

آخوند میرزاعلی با بیان این مطلب که باید قدردان امنیت این کشور باشیم تاکید کرد: ایران اسلامی واقعاً با عزت است و همواره می کوشد تا عزت اسلام را حفظ کند، ما هم زیر سایه قرآن قدر این امنیت حاصله را باید بدانیم.

امام جمعه اهل سنت آق قلا دشمنی کشور های دیگر را نسبت به ایران به خاطر وجود اسلام دانست و بیان کرد: بسیاری از کشورهای جهان در حال دشمنی با ایران هستند، علت آن هم وجود اسلام است، آنها دشمنی دارند به خاطر اینکه ما پیرو دین مبین اسلام هستیم.

وی در پایان افزود: همه مسلمانان باید دست در دست هم این اتحاد و برادری را حفظ کنیم، وحدت ما هر چه محکم تر باشد قدرت ما بیشتر می شود، هر چه قدرت ما بیشتر شود کسی به خودش جرأت جسارت نمی دهد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


5 + = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme