خانه / اطلاع رسانی / عصر امروز در آستانه سال ۱۴۰۱ صادر شد:پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا بمناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت

عصر امروز در آستانه سال ۱۴۰۱ صادر شد:پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا بمناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا بمناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت

“سلیمان هاشمی”با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت،سالی توام با بهروزی و توفیق برای مردم عزیز شهرستان آق قلا را از درگاه ایزد منان آرزو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،در پیام عصر امروز شنبه ۲۸ ام اسفند ماه،نماینده عالی دولت است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

“یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال”

نوروز به معنای نو شدن و پایان کهنگی‌ها،شستن دل از کینه‌ها وآغاز شکوفایی‌ها است.امید است که ذهن و زبان ما با دوستی و آشتی،آشناتر،نگاه ما از خشم،کلام ما از ستیز و رفتار ما از تندی،دورتر و در راه رسیدن به وحدت،توسعه و پیشرفت همگام تر باشیم.

بهار می آید تا در گوش جانمان،مؤمنانه زمزمه کند و یادآور شود که روزگار،همیشه بر یک قرار نمی ماند و قرار ما زمینیان در بی قراری همین روزگار و آسمان،نهفته است تا باورمان شود که پایان هر سیاهی،سپیدی و پایان هر زمستان سیاه،بهاری خوش و رنگارنگ است.

و اینک در آستانه فصل بهار که فصل اعتدال است و جلوه جمال و جولان جلال،در سالی که گذشت از تلاش های شبانه روزی مجموعه دولت اعم از مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی در توسعه،پیشرفت و آبادنی منطقه و مشارکت و همکاری صمیمانه مردم عزیز شهرستان آق قلا در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی نهایت تشکر و قدردانی را می نمایم.

رجاء واثق دارم در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های امام راحل،مقام معظم رهبری و دولت سیزدهم میباشیم و با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت،آرامش،امید و دستیابی به کمال،لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

“سلیمان هاشمی”

سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


- 7 = 1

theme