خانه / اطلاع رسانی / با حضور نماینده عالی دولت در استان:گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبار روبی و عطر افشانی شد

با حضور نماینده عالی دولت در استان:گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبار روبی و عطر افشانی شد

گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبار روبی و عطر افشانی شد

با حضور”دکتر زنگانه”،گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبارروبی و عطر افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح دوشنبه هفتم شهریور ماه همزمان با ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت،”دکتر علی محمد زنگانه”استاندار گلستان وارد شهرستان آق قلا شد و مورد استقبال”سلیمان هاشمی”فرماندار و رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت قرار گرفت.

عالی ترین مقام اجرایی دولت سیزدهم در گلستان،در بدو ورود به منطقه،نخست در یادمان شهدای گمنام شهر آق قلا حضور بهمرسانید و با غبار روبی و عطر افشانی مزار این عزیزان به مقام شامخ شهدای والای مقام انقلاب اسلامی ادای احترام نمود.

استاندار گلستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره”شهیدان رجائی و باهنر”و شهدای کارمند و تبریک فرا رسیدن هفته دولت،عظمت،اقتدار و امنیت کشور عزیزمان را مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد:زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی که جان خود را برای پیروزی انقلاب فدا کرده اند،وظیفه همه دولتمردان و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در گلستان افزود:امروز با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا،باری دیگر با این عزیزان تجدید میثاق کرده و عهد می بندیم که در راه خدمت به مردم،لحظه ای از حرکت باز نمانده و پویا و فعال در راه اهداف عالیه نظام،منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم گام برداریم.

“دکتر زنگانه”در خاتمه سخنان خاطر نشان کرد:مسئولیت ما در واقع امانتی برای ادای دین به انقلاب و ارزش ها و خون شهداء و خدمت به مردم است که باید قدردان باشیم که خداوند این فرصت را عنایت کرد تا خادم مردم شهید پرور استان باشیم.

حضور در مراسم متمرکز پروژه های هفته دولت،بهره برداری از تنها مرکز ملی تشخیص بیماری های اسب کشور،افتتاح پروژه ۶۰ واحدی مسکن روستائی بخش محروم وشمگیر و بهره برداری از اولین نیروگاه مقیاس کوچک شهرستان آق قلا از مهمترین برنامه های سفر یکروزه این مقام مسئول به منطقه است.

گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبار روبی و عطر افشانی شد

 

گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبار روبی و عطر افشانی شد

 

گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا غبار روبی و عطر افشانی شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


4 + = 8

theme